Coneco 2013

Profilova fotka
Ahojte, neviem sa rozhodnúť, či ísť na Coneco 2013. Bol som posledné dva roky, a mal som pocit, že to ma klesajúcu úroveň. Tentokrát mám v rukách projekt svojho domu, ale aj vzdialenosť do BA 260km. Čo si myslíte vy? Oplatí sa ísť? Dajú sa vyjednať lepšie ceny u výrobcov ako v kokurujúcich si miestnych stavebninách?
Odpovedať
Ak chcete nieco kupovat alebo dohodnut cenu tak sa mozno oplati, inak vsetko je na webe (informacie o produktoch a pod.).
Odpovedať
@vladko01 aj my premyslame, ale neviem ci sa vyplati. minuly rok sme boli a akosi nic nas tam neohurilo. dali sme si nejake cenove ponuky porobit a aj tie boli cosi drahsie. apsn oproti inym ponukam co sme dostali behom roku
Odpovedať
Profilova fotka
Vždy je lepšie raz vidieť ako 100x počuť...
Odpovedať
Profilova fotka
@vladko01 nie neoplatí, Coneco už dávno stratilo svoju úroveň.
Odpovedať
Profilova fotka
Coneco je absolútne oničom.lepšie sú výstavy v Brne ,Prahe alebo ísť pár km do Rakúska a pobehať pár stavebnín .
Odpovedať
Profilova fotka
Asi nic nove tam neobjavis.
Odpovedať
Dnes som bol na Conecu, treti raz po sebe. A druhy krat po sebe badat klesajucu uroven tejto vystavy. Nastastie bolo menej otravnych predavacov masticiek a maserskych kresiel, ale bolo opat menej vyrobcov a stavbarov. Pokial clovek hlada inspiraciu, inovativne technologie, tak po navsteve vystavy ste tam kde predtym. Bol som pred par tyzdnami na Aquatherme v Nitre a tam bolo ovela viac vystavovatelov a aj atmosfera bola ovela lepsia. Dokonca vystavovatelov bolo o dost viac ako na Conecu. Kebyze na Conecu niesu statne institucie, remeselnici(obnova hradov) a podobne nestavebne stanky, tak je to bieda, prejdem vystavu za 20 minut 8-(
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?