Čo sa stalo s mirom113?

http://www.modrastrecha.sk/blog/mirom... žiaden album mal tam tu svoju stavbu domu, dokonalé dielo, nikto nikdy lepšie a precíznejšie nestaval bolo to zmazané, či? =-)
Odpovedať
tiez som to spozoroval i som mu pisal bez odpovede a o tyzden mi to fungovalo a znova som tento problem spozoroval pred par dnami :-(
Odpovedať
Ja som chcel dnes kuknúť jeho album, že čo má nového. Dal som vyhľadávať "Stavba RD" a našlo iné albumy ale jeho nie. Bola by škoda, keby bol ten album zmazaný.
Odpovedať
ja som len dlho ziadnu zmenu tam nevidel, on tam uz mozno aj byva, ktovie - sice pisal, ze tam nemaju siete, ale mozno potiahli ... bo viem, ze nedaval nikdy aktualne fotky, ale napr. to co fotil pred mesiacom minule som siel cez ***, ked pojdem nabuduce, mozno sa zastavim pri jeho dome :-D
Odpovedať
tiež som album hladal , že niečo pozriem...a tu nič otázka je či to náhodou nepomohlo niekomu na iné ako stavebné účely... 8-(
Odpovedať
@atak77 Ja si myslím, že veľa ľudí si ho kvôli tej dokonalosti doberalo až urážalo, tak sa asi rozhodol stiahnuť všetky fotky. Holt, také sú fóra, niekto vystupuje pozitívne, ale je aj veľa hejterov.
Odpovedať
@chrobak7 je to mozne @maros11 tie fotky si urcite viem predstavit v nejakej dokumentacii, knihy o stavani domu a dalo by sa to brutalne predat (si myslim) @adka359 album bol zmazany, otazka znie ze kym a preco ...
Odpovedať
@atak77 to máš pravdu, ale vieš ako to ja myslím...on bol trošku mimo dediny, časti mesta raz som išiel do NZ a prvá dedina za Šuranmi prvý dom novostavba a chlapík vonku , dve autá policajné pri dome, asi niekto niečo potreboval... Bodaj by to v jeho prípade tak nebolo
Odpovedať
Aj mne chýbajú fotky jeho domu, mimoriadne dobre sa mi na ne pozeralo práve pre tú precíznosť. Odkedy som videla ako krásne sa dá stavba domu robiť, mám z tej našej rešpekt a viem, že budem trpieť ako pes ak mi stavbári niečo zaondia suťou či betónom alebo nedajbože prasknú. Už teraz mám bobky. Miro nastavil vysokú latku, ale takto práve by sa malo stavať! No, môžem ja snívať.... :-p Takže za mňa, veľká škoda, že sa Miro rozhodol odtiaľto vycúvať. ;-(
Odpovedať
@maros11 aj to sú riziká zverejňovania stavieb - zlodeji tu majú eldorádo čo sa inšpirácií týka.... :-| Pevne verím, že to nie je Mirov prípad.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som stratu jeho albumov zaznamenal 1. augusta, chýbajú mi tiež, škoda... :-(
Odpovedať
tiez som prekvapeny, ze davno neprislo nic nove z jeho stavby, skoda ze je to prec, rad som obdivoval jeho pracu...
Odpovedať
@atak77 nepridava nic nove lebo sa mu pokazil photoshop ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jabadaba toto nezaplatis, naklady na dennodenne cistenie, riesenie detailov na podruznych procesoch cim klesa produktivita a hlavne zamestnanie aspoň priemerne inteligentnych a odhodlanych ludi co by boli toto ochotni robit... Toto treba fakt vnímať ako experiment hodny psychologickej analyzy :-) Aj ja by som to chcel vidieť takto na stavbach, ale pri rieseni tych uloh ktore stavba sama prinasa viem ze je to nerealne, ale az raz budeme mať o5 otrokov alebo roboty ktore budu robit bez naroku na odmenu , tak viem ako ich nastavim aby pracovali :-)
Odpovedať
Ja som si pozerala jeho albumy ešte z manželovho profilu a on tomu domu obetoval fakt asi všetko, všetko muselo byť tip top, radosť sa na to pozerať. Škoda, že je ten album zmazali ale je pravda, že som viackrát zachytila, že ho niekto urážal práve kvôli tomu, že chcel mať všetko dokonalé, veľa krát mi to aj prišlo ľúto..
Odpovedať
@slavoslav možno to chce len viac disciplíny a viac ohľadov....a na isté veci, ktoré by mali byť samozrejmé netreba ani extra príplatky. Miro bol nadštandardne puntičkársky (veď to robil pre seba), ale ak by to robotníci robili aspoň z polovice tak pedantne ako Miro, stavba by vyzerala inak. Ale samozrejme, ilúzie si nerobím, už ma muž opakovane schladil nech sa nenamlsávam na jeho albume lebo budem sklamaná. V takom Mirovom dome by som spávala s kľudom angličana, pretože by som vedela, že tam niekde prasknutie potrubí nehrozí. Boli kladené s maximálnou obozretnosťou a tá námaha sa majiteľovi domu neskutočne vráti. Keď vidím mnohé albumy a základy domov, poty ma zalievajú..... Mirko ma proste pokazil. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Najlepšie bude opýtať sa priamo. @mirom113 ? Hľadajú ťa ;-)
Odpovedať
@jabadaba veru sa nenamlsavaj, minule sused opravoval po stavbaroch terasu a vravi, ze sa ich normalne bol so strachom pytat, ci tam niekoho nezakopali, bo najskor vytiahol pri vykopoch topanku, potom teplaky a nakoniec aj bundu :D Je to naozaj hnus, co vidiet po stavbaroch pri stavbach a potom aj tie prekvapenia pri zahradnych upravach :(
Odpovedať
Profilova fotka
@atak77 album je len pre priatelov, mne jeho album ide vzdy, a maka na dome asi pred 4 dnami som siel okolo a tam si pobehoval s vodovahou,, tak nechapem o com je tato tema,, ty si strasny konspirator :D
Odpovedať
Profilova fotka
@jblaze ale pred tým bol voľne dostupný, takže teraz ho zaplaví tisíc žiadostí o priateľstvo :-D
Odpovedať
@kikuleenka ani mi nehovor.... :-p
Odpovedať
@jblaze ale album je prázdny, priateľa mal len jedného, ešte pred pár dňami som sa mrkla čo nového a album bol dostupný len chýbali aktuálnejšie fotečky.....že nám Ty tu tlačíš kaleráby do hlavy? 8-) @topvideo tak hádam sa budú priateľské víza udeľovať spravodlivo, ja som bola dobráááá.... :-D
Odpovedať
Podobne aj @mio23 .... ticho už cez 2 a pol roka... Ale album je prístupný.
Odpovedať
Profilova fotka
@jabadaba to je zaujimave, lebo ja jeho fotky tiez vidim :)
Odpovedať
@majkoj potom je Miro iluzionista. :-D
Odpovedať
@jabadaba ale ved ho vidia len jeho priatelia, si to tak nastavil...asi mal dôvod
Odpovedať
@14054 potom ok, to ja plne chápem. Z info "prázdy fotoblog" to človek nevydedukuje. A keďže tu je táto téma, nedalo mi nezapojiť sa. 8-)
Odpovedať
@jblaze ked nechapes o com je tato tema, tak ti to vysvetlim: videl som vsetky jeho fotky, aj som komentoval a zrazu si tam kliknem a ziadne albumy aj adminka to potvrdila, ze sa mame spytat priamo jeho, tak ja neviem, zda sa mi to cudne, ved adminka by jeho album ak existuje mala vidiet (a ked existuje, tak to mohla napisat) no fuckam na to, dam si ziadost, uvidime ci si ma prida ci nie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jabadaba priateľov má 251 ;-) @atak77 ja som sa tu nechcela vyjadrovať za neho, určite má svoje dôvody a keď bude chcieť, aby sme ich vedeli aj my, tak ich sem napíše. Preto som ho označila, že lepšie je pozvať priamo jeho, ako vymýšľať nejaké teórie, ktoré vôbec nemusia byť pravdivé, a písať si o ňom, bez neho. :)
Odpovedať
Ľudia, však je dovolenkové obdobie, užívajte si pekné počasie, vodu, hory ;-) Čo to som porobil, nafotil...no nechce sa mi vysedávať pri pc...v septembri pokračujeme... ;-) album je momentálne pre priateľov, ale čoskoro bude pre všetkých :-)
Odpovedať
@janamartish stacilo aby si napisala, ze ma album pre priatelov a preto ho nevidim proste jasne vysvetlenie, nic viac a nic menej. @mirom113 uzivame si stavbu, dnes cely den makacka 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?