Čo sa stalo s mirom113?

Zobraz úvodný príspevok
http://www.modrastrecha.sk/blog/mirom... žiaden album mal tam tu svoju stavbu domu, dokonalé dielo, nikto nikdy lepšie a precíznejšie nestaval bolo to zmazané, či? =-)
Odpovedať
@lucyy1312 to vážne? To sa aj takto normálne spolu stretávate? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lucciinkka aby som to uviedol na správnu mieru. Šlo skôr o to, že mi napísali nejaký ľudia tu z okolia, ktorí sa buď ešte len chystali stavať alebo už stávajú a chceli sa prísť pozrieť. Boli alebo ešte sú registrovaní tu na MS. Boli zvedavý na kúrenie, rekuperáciu a pod. Preberali sme skôr technické veci, nie zariadenie interiéru🙂 Sa mi páči tutok jedna pani, ako pridáva do albumu po jednej fotke, vždy keď zmizne jej album z úvodnej obrazovky 😁 pridá kvietok, potom zase vázu, za dve hodky kuchyňu, neskôr zase dáky detail atď.
Odpovedať
@lucyy1312 jaj ja reku normálne, že ste sa akože skamošili a že sa stretávate nejak tak pravidelne. Ale tak aj toto sa počíta. Tak pani má svoju taktiku 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@lucciinkka je možné, že aj takí sa tu nájdu. Veď to tu má byť o pomoci a keď si ľudia pomáhajú/radia, kľudne môžu vzniknúť aj priateľstvá. Bohužiaľ, za tie roky čo som tu nebol, sa tu toho asi moc nezmenilo a dosť tých príspevkov tu končí zbytočnými hádkami až sa účel skoro stratí. Pritom tu bolo/je veľmi veľa dobrých albumov, kde si človek môže vybrať konkrétne riešenia stavebných problémov. Len ľudia sú leniví a nechcú strácať čas hľadaním. Ale možno je to len môj subjektívny pohľad 😁
Odpovedať
Profilova fotka
@lucyy1312 Čana pri Košiciach
Odpovedať
Profilova fotka
@jblaze ej kua, to je celkom ďaleko 😞
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?