Aquatherm Nitra 2014

Zdravim vsetkych, oplati sa ist na tuto vystavu? Ponukaju vyrobcovia svoje produkty a sluzby za lepsie ceny? vdaka za odpoved.
Odpovedať
Profilova fotka
@sabernr podla moje nazoru neoplati, je to male a chodi ta cim dalej menej firiem. Aj ked musim priznat ze na Aquatherme som spoznal CREATON podlahu :)
Odpovedať
@sabernr keďže si z okolia Nitra, tak by som nad tým ani nerozmýšľal a šiel by som, ja kým sa tam dotrepem z PO tak ma aj porazí...
Odpovedať
Prosím kedy je?
Odpovedať
buduci tyzden od 11.2. - 14.2.2014 . A co ti vystavovatelia? Oplati sa objednat si produkty priamo tam?
Odpovedať
my sa tiež chystáme, hlavne kvoli rekuperácii a vykurovaniu, dufam že nebudeme sklamaní :-|
Odpovedať
No, ja osobne som bol trochu sklamany. Vacsia cast vystavy sa venovala peletovym kotlom a akumulacii tepla. Ked som sa opytal predajcov na konkretnu vec, dostal som dost vseobecne vysvetlenie. Povedal by som, ze na na modrej streche, pripadne tzb, alebo e-filip sa toho dozvies viac. A zlavy som s predajcom , ktory bol mimochodom aj na vystave som pred vystavou dokazal vybavit vyssie a to len po telefone.
Odpovedať
Profilova fotka
@vasja2 To ma tesi, presne kvoli peletakom tam idem :)
Odpovedať
@vasja2 infrafolie tam boli a nejaké rekuperácie?
Odpovedať
Profilova fotka
@sorca24 s infražiaričmi tam boli vystavovatelia, áno @vasja2 mal som podobné postrehy ako Ty. Ja som sa pýtal na rozdelovače a ani mi ceny moc nechceli prezradiť a keď sme sa horko-ťažko dopracovali k cene, bola trojnásobná ako som už pred tým v obchode pozeral a vraj 10% pustia ako výstavná zľava :-S Asi som tam bol naposledy...
Odpovedať
@sorca24 Jedina spolocnost, ktora okrajovo prezentovala rekuperaciu bola elektrodesign, osobne som bol dost sklamany, lebo som mal viac informacii, ako zastupca danej firmy. Osobne som od Aquathermu ocakaval viac :-( Pacila sa mi este spolocnost, ktora prezentovala fotovoltaiku na ohrev TUV s napojenim do klasickeho bojleru. Solar-Kerberos. Trochu iny system, ako prezentuje Logitex.
Odpovedať
Bol som tam kvôli kotlom na tuhé palivo a plynovému kotlu Baxi Buderus....pán nevedel povedať cenu...že pošle na email... Viadrus.....páni diskutovali medzi sebou-tak so si aspoň letáky zobral Baxi......zrovna tam nebol ten pán čo o nich niečo vie povedať ...dostal so leták ... Attack ...asi jediná ochotná pani.... Inak písal som do Baxi a Buderusu email ešte pred výstavou o info čo budú vystavovať a doteraz nič...žiadna odpoveď
Odpovedať
Ja som bol dva roky dozadu, nieco bolo, najma kotle a nejake veci ohladne vody + par folii na vykurovanie a nejake solarne kolektory. Inak nedozviete sa nic co by ste nenasli tu na streche a vacsinou vsetky odpovede na Vase otazky smeruju ku kupe produktu toho co Vam odpoveda. A vzhladom na poplatky pre vystavovatelov sa ani necudujem ze je tam rok od roka menej stankov. Cela vyhoda vystavy je ze niektore veci si viete pozriet realne + nejake modely a letaky. Skor odporucam CONECO v BA koncom marca.
Odpovedať
Článok sa načítava...
my sme tam dnes strávili cca 3h a mám guláš v hlave :-D to čom si myslela že su infrafolie, tak ma predajca Fenixu presviedčal, že to neisu infrafolie, že take niesu že infra su len panely. Tak teraz prehodnocujeme aké kurenie vobec dať :-|
Odpovedať
ohladom rekuperacie vystavoval TZB produkt. A davali vystavnu zlavu 20% na všetky jednotky. Ich podstropná rekuperačná jednotka do rodinného domu na cca 230m3 pri tlakovej strate 150Pa - REGO 250 s rotačným rekuperátorom a dohrevom získala čestné uznanie za najlepší exponát. Pozeral som jej cennikovu cenu - 1459 €
Odpovedať
Bol som pred rokom aj teraz a bolo citelne menej vystavovatelov, hlavne tych co ma zaujimaju, cize rekuperacie a tepelne cerpadla. Skoda ze na taketo podujatia chodia uz len velky hraci, stredna trieda vyrobcov(Hot Jet, Mastertherm...) uz chodia len sporadicky a teraz vobec neboli :-p Dokonca Jablotron ako dodavatel zabezpecovaciek tam mal hlavne zameranie na uspory energii, ziadne nove trendy som na vystave nezachytil. Coneco bude este horsie, musim co najskor dokoncit dom, nech mam pokoj od tychto zbytocnych vystav... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@yakuza666 pred cimkolvek co vyhra nejaku vystavu sa SK treba mat na pozore :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?