Dream team 2008 a jejich hnízdečka

27. apr 2008410

Tak schválně, která z Vás je tak šikovná a hned naše obývací téma najde 😃

• takze neni si duplicitna ty si to takto vyriesila🙂 ja tu mam uz album🙂 aj ked s mini fotkami🙂

• Zuzi - to album nefunguje? Když kliknu na foťáček u Tvého příspěvku, tak mi to hodí error... 404 Not Found.... 😞

• fotacik zatia nefunguje, bob na tom robi ale album mam na slovenskej stranke🙂

• Sponzor fóra
  • jeeeej za tym moze byt jedine miska 😃

• Ĺubi - jaks to uhodla? 😃 😃 😃 Šikulka!

• Zuzi - hezká linka!

• miska vdaka, to je ikea🙂 ako aj sedacka🙂

• no miska a kde je tvoje bydlenicko??? sak ukaz ked uz si to tu zalozila 😃

• Když já mám fotky jen ze stěhování... holé zdi 😬 Ale až si to tu načančám na Vánoce, tak vyfotím. Slibuju!!!!

Zuzi - ta sedačka by u nás dopadla strašně..... psi a miláček v montérkách... auuuu 😬

• xixi no viem si rpedstavit a preto som rada ze ju mozem kedykolvk vyzliect a strcit do pracky🙂

lubka a ty sa nepodelis?🙂

• holčinky, jdu si lehnout. Mám už třetí den migrénu, tak ji jdu zkusit zaspat 🙂

• papa a dobru nocku prajem

• ja sa este nemam s cim podelit zatial 😞
    tesim na vase fotecky,
    tak dobru nocku vam prajem

• jeeeeejinko, 2008 aj tu su 🙂 tretou fazou bude okupovanie modreho konika : nazov asi takto nejak "Dream team 2008 a ich kuriatka" 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 veru ideme na to pekne postupne 😃

• chichi krasne si to napisala,to uz spoliehame na misku ze to potom zariadi🙂

• presne tak Anaxamonka, je to v Miskinych ruckach 😉

• Ahoj holky 🙂

Tak jsem vas objevila i tady 😵

• zviz, my sme vsade 🙂

• Chich - no to koukam 😃 😃 😃

Jakej byl Jezisek? Bylas hodna? 🙂

• kocky tak vam do noveho roku aj tu zelam vsetko naj a nech sa nam plnia sny o hniezdockach v tom roku 2008, nech vyrastu domceky, zutulnia sa bytiky a nech mame tie nase hniezdocka lasky.
    cmuuuk

• aj ja, aj ja sa pripajam !!! 🙂

• aj sa chystas tento rok zutulnovat hniezdocko?

• ano jasnacka 🙂 plany mame velke , tak uvidime co sa nam podari? a vy Lubka, ako?

• my nijako asi, len budeme cakat ako sa bude situacia vyvijat. ci sa tento rok podari dostat tento bytik a ci budeme musiet nieco ine riesit co by sme velmi neradi brali hypo na brat byt - co su zas 3 melony 😐 nechceme kazdy den mysliet na to co sa moze stat pocas 60 rokov ukrutnych splatok 😒
    ale po svadbe ak sa nic neporiesi a budeme tak jak sme tak si aspon spalnu kupime nech mame aspon to pekne.
    uz sa chystate na prerabku? to by chcelo albumik ako sa buduje vas bytik 😉

• No veru, uz by to chcelo albumik, ale nejak nestiham ani s mojim svadobnym, pritom mam vselico co by som do svojho alba strcila...musim napravit najblizsie 😉 asi najskor vo februari, po skuskach sa tomu budem plno oddavat 🙂

• no tie splatky su masaker, aj my si teraz pritiahneme opasky, ale nejak sa zit musi. takze tak 😦 🙂

• veru starsne s tymi cenami, ale njak bude dobre nam bude.
    ja uz som sa dala do stahovania veci co sa mi pacia a ktore planujem do byvania - zrejme uz po svadbe alebo hned jak budeme vediet ze mame byvanicko iste 🙂 aspon zabijem cas a vyhnem sa robote 😃

no uz nech mas po skuskach a trosku volna, treba aktualizovat aj svadobny, ten ja nezanedbavam

• si mi vzorom v akutualzovani svadobneho 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém