Menu Forum

Dream team 2008 a jejich hnízdečka

(sk & cz)
27. apr 2008  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
droby (30 r.)
Registrovala sa 10. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 158 príspevkov a 2 albumy. Má 22 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
droby (30 r.)
Registrovala sa 10. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 158 príspevkov a 2 albumy. Má 22 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 emoticon stale pridavam a nieco mazem emoticon no podstata stale rovnaka - uz by sa aj druhy album s realnymi pripravami mohol zacat rozrastat. dufam ze budes mat cas zaktualizovat a aj na tento sa tesim ako budete zariadovat
1. jan 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
droby (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
droby (30 r.)
 a album uz je na svete emoticon
1. jan 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
Registrovala sa 27. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 453 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Bratislava.
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
Registrovala sa 27. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 453 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Bratislava.
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
 jeeeeejdiky, ja kukam na Tvoj album (nevediac ze je Tvoj) a ma tak napadlo, ze take nieco urcite sa Tebe paci a pritom si si to poodkladala Ty emoticon tak Ta chvalim, ze si taka cinna a mas uz aj tu albumik...

no idem sa ucit, ale ak mi vecer ostane cas, a drahy bude suhlasit, supnem sem nas podorys a co a ako si predstavujem...emoticon
1. jan 2008 o 13:38  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
droby (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
droby (30 r.)
 veru uplne moj styl, tak sa musim aj tu realizovat.... musim byt predsa vsade emoticon
jasne ale neprehanaj to s tym ucenim, ved je sviatok. a dufam ze ti odsuhlasi ukazat nam predstavy a podorys, alebo len nechvilicku ze ake to budete mat emoticon
1. jan 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
 predstavy myslim urcite, len na podorys sa ho musim opytat...a ak povie nie, tak na sup sekundu Ti ho potom tu ukazem emoticon idem sa trosku poucit, nejak nestiham a je toho dost vela. tak Ti rpajem krasny dnesok, pekne postihaj co to do roboty a ked nieco prejdem dojdem sa sem na Teba mrknut ci si tu emoticon cmuk
1. jan 2008 o 13:42  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
droby (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
droby (30 r.)
 ja tu budem cely den, takze vies kde ma najdes emoticon
tak nech ti to ucenie ide rychlo do hlavy, pa cmuk
1. jan 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
 daaakujem emoticon
1. jan 2008 o 13:51  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
 inak este k tomu ratanovemu nabytku, moja mami je velka milovnicka ale i tak doma nic takeho nemame, nejak jej to nepreslo u zvysku rodiny, my potrebujeme plast a drevo a ine odolne materialy, sme jak niciaci hurikan emoticon ...no ale ja by som chcela taky ratanovy kos na pradlo - spinave emoticon - podla mna to vyzera fakt dobre a pritom tie veci v kosi dychaju, cize je to super emoticon uz som si ich aj okukla, predavaju ich v Petrzke pred Tescom. doma mame take dva kose,fakt sa osvedcili emoticon
1. jan 2008 o 13:53  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
droby (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
droby (30 r.)
 no my mame ratan radi vsetci a aj ho mame, ja mam rozkladaciu sedacko postel u nasich taku ako je ta velka v albume len malu na tri vankuse vzadu, tak akurat jamsa tam vyspim a ked sa rozlozi tak dvaja a je to uzasne, mam ju vyse roka ci uz dva? a stale ako nova a mavali sme stolicky v hale ratanove dlhe roky vydrzali a to boli take njake lacne ze nie njak kvalitny ratan. no zas pri detoch neviem neviem, hlavne ked sa mi v tej smotanovej strasne paci, hmm taka smotanovo hneda obyvacka emoticon
jej ten kos sa mi tiez paci je to super a pekne, krajsie ako taky dierkovany umely, ten ratanovy este aj pekne vizera.
presne pred tescom mavaju same prutene veci, rada tam pozeram
1. jan 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala sa 28. novembra 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz pridala 465 príspevkov. Má 13 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala sa 28. novembra 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz pridala 465 príspevkov. Má 13 priateľov.
 Nasli radcove, nasli emoticon
10. jan 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
droby (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
droby (30 r.)
 dremteamacky svadbuju a nemaju cas na byvanie emoticon
27. apr 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to