Menu Forum

Bungalov 468 Euroline nějaké informace o tomhle domku

(sk & cz)
14. mar 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
karny (30 r.)
Registroval sa 12. októbra 2009 na modrastrecha.cz. Pridal 7 príspevkov a 1 album. Okres Třebíč.
  • Snívam o dome
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
karny (30 r.)
Registroval sa 12. októbra 2009 na modrastrecha.cz. Pridal 7 príspevkov a 1 album. Okres Třebíč.
  • Snívam o dome
    Česká republika
 Chtěl bych se zeptat zda někdo nestaví tento domek?? plánujeme ho postavět. tak by mě zajimali nějaké informace?? na kolik vyjde hruba stavba atd??
13. okt 2009 o 22:03  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
karny (30 r.)
  • Snívam o dome
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
karny (30 r.)
  • Snívam o dome
    Česká republika
 Nikdo nestavi takhle peknej domek???
14. okt 2009 o 19:49  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cencul001
Registroval sa 14. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
cencul001
Registroval sa 14. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Poprad.
 dobry den, tiez ma zaujima tento projekt, ak ste ho niekto realizovali, alebo iny tomuto podobny, rad prosim dajte vediet. budeme vdacni za kazde info
14. mar 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ferenju
24
Registroval sa 26. septembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 62 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
ferenju
24
Registroval sa 26. septembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 62 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Okres Malacky.
 Caute, sestra ma tento dom, stavali sme ho svojpomocne. Ma ho spraveny z tehly a s tymito upravami:

Z ľavého boku je ešte prilepená garáž pod spoločnou strechou.
Z pravého boku nemajú 2 okná + komorové, ale majú rohovú kuchyňu bez okien + okno kde je jedáleň, je veľké až po zem.To prostredné je zamurované.
Zo zadu nemajú v izbách veľké terasové dvere, ale normálne okná. V obývačke nemajú tie bočné terasové dvere, tam je nábytková zostava.
Komora je kde je malý záchod
14. mar 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to