Menu Forum

Tefal Actifry AH9002

9. sep 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
qwerty81
53
Registrovala sa 15. júla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 131 príspevkov. Má 21 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
qwerty81
53
Registrovala sa 15. júla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 131 príspevkov. Má 21 priateľov.
 Zdravim vas.
Mate niekto TEFAL Actifry AH9002. Je to ta friteza, kde ide len 1 lyzica oleja. Zaujimali by ma vase skusenosti s nou. Hlavne ci sa tam daju robit vyprazane rezne, fasirky, vyprazany syr a podobne. Citala som nejake recenzie, ale moc som sa z toho nedozvedela.
Vdaka za kazdy nazor.
9. sep 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
pkubekova
Plastika, a.s.
Andrej Lančarič PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Nitra
PRO Shop: 10 inzerátov
3

“Vážení zákazníci a záujemci, oznamujeme Vám, že naša predajňa v Lučenci bola presťahovaná do nových a lepších priestorov. Nájdete nás na novej adrese: Fiľakovská cesta 288, vedľa predajne Chemolak,a.s. Predajňa sa teraz nachádza oproti pôvodnému umiestneniu, priamo v areáli I.T.R.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
pkubekova
Plastika, a.s.
Andrej Lančarič PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Nitra
PRO Shop: 10 inzerátov
3

“Vážení zákazníci a záujemci, oznamujeme Vám, že naša predajňa v Lučenci bola presťahovaná do nových a lepších priestorov. Nájdete nás na novej adrese: Fiľakovská cesta 288, vedľa predajne Chemolak,a.s. Predajňa sa teraz nachádza oproti pôvodnému umiestneniu, priamo v areáli I.T.R.”
(Pred 1 rokom)

tak toto budem sledovat aj ja.. som tiez na to zvedava, ake su realne skusenosti..
9. sep 2013 o 13:39  •  www.plastika.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to