Struhadlo na zemiaky na kenwood major kmm 770

Chcem Vas poprosit o radu. Kupila som Kenwood Major a k nemu sadu struhadiel AT 350. Ale ani jeden z kotocov nevie postruhat zemiaky na halusky. Aj ten najjemnejsi rovi tenke dlhe rezance. Existuje take struhadlo k tomuto robotu? Popripade na com struhate Vy. Dakujem.
Odpovedať
Skus to cez mlyncek na maso.
Odpovedať
Zdravim. Vam treba vybijane struhadlo/ kotuc. povrch taky ako je na fotke. na lavej strane toho struhadla je povrch, ktory robi rezance. Skuste najst kotuc v vybijanym povrchom.
Odpovedať
@nastasyk obavam sa, ze Kenwood nerata s haluskami... Pomel na najjemnejsom mlynceku na maso, alebo nasekat v mixeri idu celkom dobre, len netreba to prehnat s casom
Odpovedať
Veru, este som nenasiel vyrobcu, ktory by mal v ponuke aj vybijane kotuce do struhadiel, nechapem preco toto este slovenski predajcovia neporiesili s vyrobcami...chapem, ze v zahranici by nik nechapal na co to je, ale na slovensku by sa to predavalo ako teple rozky...
Odpovedať
Profilova fotka
Niektorích lenivosť nepozná hraníc :-) Ja osobne robím halušky pre celú rodinu a nemám problém postrúhať na obyčajnom strúhadle viď foto vyššie
Odpovedať
@poliacik321 a ja uz 35 rokov kupujem len take roboty, kde sa krumple na halusky daju nastruhat (aktulane mam piaty, vsetky som zodrala do bezvedomia). A nepripadam si leniva, len preco robit nieco na co uz vymysleli techniku? Aj beton sa da namiesat motykou vo furiku, ale vacsina ludi miesa v miesacke alebo si ho necha doviezt domiesavacom. Aj ti ti pridu lenivi?
Odpovedať
Neviem co mame presne za model, ale je to kenwood aj s indukcnym ohrevom misy a tonou prislusenstva. Kotuc na halusky pri nom bol, je na obrazku.
Odpovedať

Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 nie v pohode...robot máme aj my doma. Ale ak ho mám vytiahnuť,nastrúhať,potom rozobrať ,poumývať a odložiť tak za ten čas už mám halušky vo vode. Samozrejme ak niekto varí pre desať ľudí chápem. Ak pre štvorčlennú rodinu tak nie. A jasné ak potrebujem zabetónovať niečo malé tak fúrik,ak niečo väčšie miešačka a ak základy tak domiešavač. Ak som sa niekoho dotkol ospravedlňujem sa...mier s Vami aj s nami :)
Odpovedať
@poliacik321 Preto robot ani neschovavam... Za 5 minut nastruhane aj rozobrate, nahadzane v umyvacke =-)
Odpovedať
@poliacik321 vsak to, ze niektori ludia argumentuju, vybrat, poskladat... rozobra, umyt, odlozit... Mne to zas nevadi. Aj ked robim halusky pre dvoch :-D Lebo nechtiky ;-)
Odpovedať
@zita19 a co tak naskrabat nechtikami? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zita19 vdaka za radu, muz ma zabije, robot za take prachy a halusky nebudu:-) ja mam tri male deti, takze struhat rucne u mna nehrrozi:-)
Odpovedať
@kejsix taketo tam nie je bohuzial...
Odpovedať
@nastasyk tak ja robim cesto na halusky v mixeri. Nestruham to, oskrabem zemiaky, dosypam muku a zapnem. Ja som ta leniva, co sa jej mechce struhat zemisky 🤣
Odpovedať
@evitka83 dakujem, nabuduce skusim aj ja v mixeri, nebudem si ruky drat:-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?