Gril tefal

Ahojte nemáte niekto tento gril potrebujem recenzie.ci ste spokojný.Nechcem veľké ohreblo toto mi príde veľmi praktické
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Mame ho je skvely ked sa snim naucis robit aj decka ho miluju furt nieco v nom robime tak narychlo ked nemame zrovna ozajsku grilku.
Odpovedať
@wolodymyr a keď máte ozajstnú grilovačku tak máte iný? Prečo nie tento? Je malý?
Odpovedať
@pirhina ked ti pride 20 ludi,tak na tomto by to dlho trvalo,ked chces grilovat maso,klobasky a aj zeleninu. Da sa aj na tomto,len to bude dlhsie trvat,kym vsetko opecies. Predsa len velky gril ma vacsiu plochu. Ked mame velku grilovacku,tak robime aj na tomto aj na velkom.
Odpovedať
Kup si za 50E takyto kontaktny z Lidla a budes spokojna. Na grilovacku potrebujes gril toto je skor taky toastovac. Neexistuje univeralny gril a preto mam 5 grilov na vsetky druhy paliva 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
mame ho je super dlhšie trva ked chces viacej porcií u nas 2 deti 2 dospeli na obed ok. no vonkajsiu velku grilovacku nenahradi ale ako alzernativa fajn
Odpovedať
Profilova fotka
Kup. Neolutujes. Neviem ako ten z lidla, ale tanto ma tvarovanu plochu a pekne vsetko odteka. Robime na nom aj bez oleja a pouzivame ho celorocne.
Odpovedať
@pirhina skvely
Odpovedať
Profilova fotka
@pirhina ked mame ozajstnu je nas 8 a ciac a to mam na uhlie velky Tepro. Ja to mam radsej tak. PS tento elektricky ma jednu nevyhodu oproti Sencor grilu ze sa neda roztvorit na dve plochy ale zasa odteka sencor nie.
Odpovedať
Profilova fotka
mam, doorucujem. top na tefale su tie ich automaticke programy - fakt to funguje a je to skvele. Napriklad panenku iba osolim, okorenim, stlacim program "prasiatko" a ostatne si urobi gril sam a panenka je skvela ja som ho kupovala ked bola skola zavreta, spolu s ryzovarom su to dva naj spotrebice v kuchyni pre moje deti a zvladnu si teda uz soravit komplet obed 😉 fakt spokojnost.
Odpovedať
@wyrky Suhlasim, svagrina ho mala tiez a nemohla si vynachvalit. Odporucala vsetkymi desiatimi.
Odpovedať
@pirhina no za mna - cim mensie tym lepsie, je to praktickejsie, tiez sa nerad natahujem s takymi velkymi "ohreblami", len ked sa planuje vacsia oslava, grilovacka, tak je asi lepsie zvolit vacsi.
Odpovedať
Toto čo si pridala je fajn, Tefal je v tomto smere spoľahlivosť, aspoň teda čo máme oskúšané a dobré je, že vieš grilovať aj v zime, aj v lete a bez ohľadu na počasie. My niekedy aj v lete na ňom robíme aby sme gril nemuseli vyberať. Na steaky, burge, to je paráda.
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie presne tento, ale podobny mame tiez doma. sem tam ho vytiahneme, vyhoda je, ze aj doma v kuchyni vies spravit na nom, ocenia isto aj ti, co byvaju v bytoch, kedze tam grilovanie nejak moc nepripada do uvahy. robili sme aj maso, aj zeleninu, aj toasty na tom.
Odpovedať
Profilova fotka
Pripojim sa. Uz dlhsie ho pozeral, konkretne tento od Tefalu, sice aj ine znacky som kukala, ale tento sa mi zda taky naj. Chcela by som to na grilovanie aj zeleniny, aj masa. Nie je problem s cistenim?
Odpovedať
Tiez ho mame a na bezne rychle jedlo doma je super. Grilujeme v nom maso, ryby, toasty... na velku grilovacku vonku si ho neviem celkom predstavit, tam mam fici klasicky velky na uhlie.
Odpovedať
@hosmanikova cistenie - ak mas umyvacku tak bezproblemove cistenie, dvomi klikmi vyberies spodnu a vrchnu "platnu" z grilu a das do umyvacky, vybavene. Inak na zeleninu tam nie je special mod, takze len manual a sledovat to, ale da sa pohode. Za mna celkovo hlavne vyhody tohto grilu oproti beznym uhlie/plyn ze ho mozes pouzivat celorocne, priprava celkom chutneho masa uplne bez znalosti a starosti a total jednoducha udrzba. Nevyhody su mensia plocha ak je viac ludi a auto priprava len jedneho druhu masa naraz
Odpovedať
Profilova fotka
@hosmanikova nie je, davam do umyvacky tie grilovacie platne a pohoda 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@hockto @kaktusik007 A moze to ist normalne do umyvacky?? Nemoze sa poskodit nejako ten povrch alebo nieco??
Odpovedať
@hosmanikova tak stat sa moze hocico, ale toto je offic text vyrobcu - "Jednoduchá údržba: nepriľnavý povrch grilovacích dosiek je ľahko umývateľný, navyše grilovacie dosky a odkvapkávacia miska na šťavu sú odnímateľné a môžete ich umývať v umývačke riadu."
Odpovedať
@hosmanikova môže, pokiaľ výrobca píše, že môže, tak sa tým netráp a daj, to je to najjednoduchšie, my máme tiež podobný gril a teda v rukách sme to neumývali ešte ani raz 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@hosmanikova davam opatrne tam kde taniere, akurat jedno medzi nechavam volne a v pohode - gril uz mam cez rok... A aj tu plastovu nadobu, kam ide vypek, davam tiez do umyvacky
Odpovedať
@hosmanikova to podla mna nemusi byt rovnake pri vsetkych tych griloch. my mame doma len taky uplne jednoduchy, nema to nejake tieto nadobky, len je to proste plocha a to sa cisti lahko, aj ked sa tam nieco pripecie.
Odpovedať
@hosmanikova toto sa bat nemusis, zeby nemohlo ist, mozes to v pohode dat, my davame vsetko taketo, jedina vec, ktoru do umyvacky nedavam, tak to casti z kavovaru, kam pada odpad a to, to som cital, ze to aj vyrobca pise, ze by tam nemalo ist, tak to neriskujeme
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik007 @hockto Dakujem, tak je rozhodnute, objednala som ho 🙂
Odpovedať
@hosmanikova ktory? Ten co je aj hore v prispevku zobrazeny?
Odpovedať
Profilova fotka
@lukso88 Jouky, tento https://grily.heureka.sk/tefal-optigr... 🙂
Odpovedať
@hosmanikova vyzera to dobre, potom napis ked tak nejaku mini recenziu, ze ako vyhovuje, ked budes mat nieco uz pokuchtene na nom 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@lukso88 Jasne, dam vediet, chcem to vyuzit aj tak, ze miesto grilu vonku, ked sa nam nebude chciet rozkladat a tak, tak som zvedava, tak hadam to bude dobre, buduci vikend maju prist aj svokrovci, tak nieco vymyslim.
Odpovedať
Ahojte po dlhšom čase hlásim že sme ho kúpili a je super využívamé stále super sú tie programi samo si určí čas podľa hrúbky mäska.odporucam a veľka výhoda že ho šupneme do umývačky
Odpovedať
@pirhina Da sa aj komplet otvorit, zeby naraz si grilovana na oboch platniach? 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?