Ako piecť koláč v elektrickej rúre Fagor 6H 185N?

nemate niekto tento typ rury, neviete mi povedat v akej pozicii a ako nadstavit pecenie kolaca typu bublanina a peceneho kurata. Je k tomu divny navod a 90 per/ je v madarcine. Kolko cakat na rozohriatie rury, proste nejaku prakt. radu. Moc vam dakujem
Odpovedať
Milá Bobulka ja mám tiež ruru od Fagoru typ neviem ale funguje to úplne normálne ako obyčajná rúra v prípade ,že si nevieš rady musíš ísť do predajne ,oni predsa musia mať návod v slovenčine alebo v čestine.V prípade ,že si to kupovala cez net,tak si skús pohladať na nete alebo osloviť predajcu.Držím palce.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, mi máme tiež rúru Fagor a tiež sme s ňou spokojní. Tak ako hovorí mokuska je to presne to isté ako hociaká obyčajná rúra. Nikdy som sa nezaoberala tým ako piecť koláč či kura, proste som si otočila kolieskom na takú teplotu akú potrebujem. Rozohriatá trúba sa ti sama ohlási pípnutím, že dosiahla teplotu, ktorú si zadala. Využívame aj gril. nika
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
ahojte, prosim vas, pozerala som dnes na nete ponuku rur znacky gorenie, vsetky maju hlucnost nad 46db. Nie je to vela ? Nemam odhad, ale chladnicky som vzdy povazovala za hlucnejsie ako rury a tie, co som videla, boli do 40db. Kolko ma vasa rura hlucnost a nejako to vnimate ako rusive ?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?