Slovenská Obchodná Inšpekcia

11. jan 2021720
  • Dobrý deň,

Som suseda pána Viraga, ktorý tu býva načierno. Chcem vám povedať, že treba podať čo najviac TO nakoľko to riešila aj TV a rieši to aj polícia. Mal by ísť do väzenia, ale len na 2 roky podmienečne.
    Vaše peniažky si patrične užívajú kupovaní áut, jedla, oblečenia pre svoje vnucence 🙂

• To je dosť smutné, že človek pri rekonštrukcii narazí na takéto .... . Ako je však možné, že keď to rieši aj polícia, tak je proste na slobode. Tento slovenský právny systém, to je niečo výnimočné

• Inak takto vyzeraju fesaci. Pan B.V. je ten fuzaty. Len pre pripad, keby sa s nimi niekto stretol.
    P.S. Foto je z verejneho albumu na socialnej sieti, keby niekto riesil GDPR

• Sponzor fóra
  • chcel by som vas informovat ze nam sa to podarilo asi ako jedinym, dotycny pan dostal 2 rocnu podmienku ktora mu skoncila 21.4.2019 a nakolko sa neosvedcil lebo nam nezaplatil skodu tak po dvoch pojednavaniach ho prokurator posadil do väzby , takze pan V. caka v tychto dnoch na eskortu na vykon vazby na dva roky nepodmienecne. Dakujem vsetkym za podporu, peniaze uz neuvidime ale aspon nebude okradat ostatnych. trvalo nam to v nasom sudnictve presne 5 rokov. pekny vecer. PS: pozeram ze ma nove xichty, iba jediny okrem neho bol aj u nas , jeho zat.

• @macduck  gratulujem co sa vam podarilo klobuk dolu a on mozno aj gatky dolu

• @paulina112  je zastavený len je obvinený z prečinu podvodu a nie zo zločinu podvodu s pozdravom obete jeho podvodu Adam a Emília Husárovci

• @veve2013  je vo vazeni možno do 10 rokov

• @macduck  poteším ťa je možno v base do 10 rokov , spoločne sme to dokázali
    Keď sa ľudia spoja dokážu hoc aj podvodníkov poraziť

• @adamhusar2020  dik za info od nas ma 2 roky na tvrdo ale peniaze asi uz neuvidime 8500€

• Dobry vecer, nam trestne stihanie zastavili, nakolko podla vyšetrovateľa nie je naplnena podstata trestného činu podvodu. Vraj ide o nesplnenie zmluvného záväzku...

Podla informácie od vysetrovatela je pan Virag od januara v Bratislave vo vykone trestu. Tiez nam dlzi kopec penazi... Kolki sme tu poskodeni, vieme nejak spojit sily, aby sme sa dostali naspat k peniazom ktore nam ma vrátiť?

• @pablosss  dobry den, mam informaciu, ze Virag je vo výkone trestu, vie mi to niekto potvrdiť?

• @francomk  mna tiez oklamal, prevzal zálohu a uz sa neukázal. A to máličko, co mi urobila jeho banda retardov na dome a záhrade je cista katastrofa. Takže ak sa to bude riešiť, pridávam sa ku žalobe.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém