Máte technologický opis búracích prác?

Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto by mi vedel poslať technologický opis prác, kt. podával na stavebný úrad? Prisposobím to podľa našich parametrov. Alebo myslíte , že to stačí napísať uplne jednoducho? Ďakujem pekne :-)
Odpovedať
Staci uplne jednoducho. Strecha bude demontovara a rozobrata externou firmou nakolko sa jedna o azbestovu stresnu krytinu. Krov a ostatne drevene casti budu demontovane svojpomocne a odpadove drevo bude neskor vyuzite ako palivove drevo. Elektroinstalacia bude rucne odstranena a odovzdana do zbernych surovin. Samotna stavba/mury/ budu strhnute pomocou bagra za dodrzania bezpecnostnych opatreni. Stavebna sut bude vynesena na skladku externou firmou. Takto podobne, slovne opisat ako sa bude burat.
Odpovedať
@immi_ss pozri ss, poslal som ti moj opis prac pre buracie povolenie
Odpovedať
Profilova fotka
skoda ze ja nemam taku peknu foto ako @immi_ss , ktovie ci by mi chlapi tak rychlo poradili :-D
Odpovedať
@richard71 Čo ti bráni? Nevieš sa tak prehnúť? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dodok :-D ved totok
Odpovedať
@immi_ss Staci jednoducho opisat co sa bude robit par vetami, ziadne slohy nie su nutne.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@pedro2 pls poslal by si aj mne ako vyzeral tvoj opis prác? 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@pedro2 zdravim poslal som vam spravu
Odpovedať
Profilova fotka
@pedro2 Dobry den. Chcel by som sa opytat ci by ste vedeli poslat aj mne vas opi prac. Dakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@dudo1982 Prosim pekne vedeli by ste poslat aj nam opis vasej prace. Vopred Vam pekne dakujem.
Odpovedať
Dobry den, mozem vas poprosit o opis prác na buracie povolenie? Dakujem.
Odpovedať
@milanlorenc Dobry den, mozem vas poprosit o opis prác na buracie povolenie? Dakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?