Čo treba mať v dome na kolaudáciu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte chcem sa spýtať čo všetko (okrem oznámenia na úrade a požiadania o kolaudáciu) treba mať v dome aby bez problémov prebehla kolaudácia? (zábradlia,vypínače.....kuchyňa musí byť funkčná?zariadena? Ď.
Odpovedať
1
14
15
Profilova fotka
V každej dedine meste majú iné podmienky my sme potrebovala reviziu krbu elektrika reviziu o bleskozvode plyn nemáme takže ten sa neriešil.Projekt domu a zaznačenie v nom ak ste daco menili na schodisku zábradlie na balkónoch zábradlie papiere od žump ak a tlakovú skúšku o vode ak máte obecnú ak studňu tak nič 🙂 a to bolo všetko 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
A plus energeticky certifikát
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Zdravim. Chcem sa spytat ci musia byt hotove obidve kupelne pri kolaudacii?(ak mam dve) . Alebo staci jedna?
Odpovedať
Profilova fotka
@meric75 nemusi byt ani jedna... Da sa predsa skolaudovat aj holodom.
Odpovedať
Zalezi od stavebneho uradu. V jednej dedine pri BA kolauduju aj vytiahnute mury bez strechy... Co sme pozerali pri kupe domy, vsetky novostavby boli skolaudovane bez sanity, maximalne tam bola vana a hadica, pripadne geberit bez misy. Bol tam vsade ale kotol, alebo cerpadlo na kurenie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@skaredekacatko Dobry den, podarilo sa Vam zohnat ten doklad? Nam povedal vodar to iste. Boli by ste taka laskava a poslali mi ho? icbrixi@gmail.com
Odpovedať
@menoruze ahoj to uz tak davno ze to nemam ale sme skolaudovali tak to bolo asi ok a papiere som zohnala 😎
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Mám projekt, energetický certifikát, stavebné povolenie. Novostavba A0. Vo všetkých dokumentoch mám uvedené TČ. V skutočnosti budem mať zo začiatku elektrokotol. Pri kolaudácii sa kontroluje tech.miestnosť, čo tam fyzicky mám ?
Odpovedať
1
14
15
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?