Vysávač na vodný filter

Prosím,poraďte,vysávač na vodný filter,ktorý nebude extra veľký,dobre sa s nim manipuluje..hlavne ti,ktorí už nejaký majú ,ďakujem 👍
Odpovedať
@maria455 vyborne boli Vodniky od Zelmer-a, ale uz som to davno nikde nevidela. Skus hladat.
Odpovedať
Profilova fotka
@maria455: mame Zelmera, sice ho prilis nepouzivame lebo mame robota ale za mna paradna vec...a kedze vie aj tepovat obcas mame aj sedacku cistu :-D Oproti normalnemu vysavacu ktory vacsinou vela naprasi sa to neda ani porovnat, a ked pridas do vody vonu to je super
Odpovedať
Profilova fotka
@maria455: mame tento https://vysavace.heureka.sk/zelmer-zv... nikdy sme v nom nepouzili sacik ale da sa
Odpovedať
Pozerala som, Zelmer uz nikto nepredava. Ale ETA ma, alebo este nedavno mala tiez s vodnym fitrom. Ale to neviem aky je.
Odpovedať
@maria455 Zelmer ZVC 722 SP,vysávač pozri na tento typ, mal by Ti vyhovovať.. Máme Vodníka ale ten sme dali "našim" kvôli tomu aby sme nemuseli prenášať od nás,nakoľko ja som zohnal dávnejšie ZEPTER CLEANSY a veľká spokojnosť. :-) Je na diaľkové ovládanie ale to mi nevadí či je alebo nie, ale prach vysaje výborne čo vidím v nádobe kde je špina v cyklóne..Žiadne sáčky len sa nádoba vyčistí -opláchne-vodou a je to..Je tam HEPA filter a ešte ďaľšie 3 filtre. ;-) Neverím tomu že je lepší vysávač typu "RUMBA" a pod. výrobky..Ale ja to neberiem nikomu, píšem svoj názor.. Čiže vrelo odporúčam.. ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?