Upratovačka v dome

Zobraz úvodný príspevok
Dlho som zvažovala či si ju zaobstarať, ale po čase hľadania, váhania, robenia cenových ponúk a podobne, som veľmi spokojná s tou, ktorú som si našla sama. Po dvoch mesiacoch dolaďovania detailov, môžem odporúčiť túto službu všetkým mamičkám, ktoré majú akési euričky navyše, a ostane im viac času na deti či záhradu. Môžem ju odporúčiť v ZA!
Odpovedať
Dobrý deň, tiež si hľadám brigádu - upratovanie popri zamestananí, pravidelne alebo aj jednorázovo, Pezinok a okolie, skúsenosti mám, na čase a rozsahu prác nie je problém sa dohodnúť.
Odpovedať
@eluma Dobrý deň, ak sa dá prosím si kontakt na pani, tiež by sa mi zišla :-) Ďakujem
Odpovedať
Dobrý deň, hľadám si prácu od januára. Mám skúsenosti s upratovaním 5izb rodinného domu - pranie, žehlenie, a komplet upratovanie, okna... cena 4€ za hod. Pracovala som dva krat do tyzdna po 7-8hod nakolko bolo treba aj prat kazdy raz a zehlit. Mam skusenost 2rokov v jednej domacnosti, zial okolnosti sa zmenili majitelia sa stahuju. Nastupit viem od januára nakolko som viazaná zmluvou do konca tohoto roka.
Odpovedať
@mamimilla bolo by fajn keby ste napísali v ktorej lokalite.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Lokalita je TRNAVA
Odpovedať
Je tu niekto z Martina? Ci uz niekto, kto poskytuje upratovanie, alebo niekto, kto ma doma pani na vypomoc.
Odpovedať
Hľadám si brigádu alebo praca cez víkendy- upratovanie domácností ,( Michalovce)
Odpovedať
Hladam niekoho na upratovanie RD v Plaveckom Stvrtku.
Odpovedať
@frenciatko Kúsok tam za dedinou máš osadu hnedoslovákov. Tí ti dom nielen poupratujú, ale aj dôkladne vybielia... :-| :-D :-D :-D
Odpovedať
Potrebovali by sme 1- 2x do mesiaca upratovanie. Rod. Dom okr. Senec.
Odpovedať
Profilova fotka
Umývanie okien RD Prievidza? Má niekto kontakt?
Odpovedať
Dobry den, ak by ste vedeli o spolahlivej pani na upratovanie rodinneho domu v Nitre, prosim, napiste mi.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte. Viete poradit niekoho spolahliveho na upratovanie Zilinsky kraj? Jednorazova zalezitost, upratanie novostavby?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@danuscha ahoj danuska . v terajsej uponahlanej dobe je to uz normalne. len treba najst spravnu pani, ktorej by ste vedeli doverovat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobry den, hladame pani na vypomoc s upratovanim domu v Bernolakove, budem vdacna za kazdy kontakt
Odpovedať
@eekie ak máte záujem, ozvite sa mi :)
Odpovedať
@zuzana1812 dobry neskory vecer.mam zaujemnecham vam na seba kontakt 0951 181 406 ,,luBica
Odpovedať
@eekie necham vam tc moje 0951 181 406 lubica
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@dada0478 Zaregistrovali ste sa v decembri 2019 a Váš prvý príspevok je zrovna do starej témy a ešte k tomu propagácia. Hm, tu asi niečo nesedí.
Odpovedať
@draik O tejto téme sa dosť diskutuje hlavne v tejto uponáhľanej dobe. Sú tu príspevky aj z tohto roku a tak som sa podelila o tú svoju skúsenosť to je všetko. Pokúsim sa príspevok vymazať a viac nereagovať lebo sa to asi nemá. Myslela som že je normálne odporučiť niekoho seriózneho. Tak asi nie. Pardón.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@33ada33 A ako je to s cenami? Kamoška viem, že hľadala, tak by som jej vás spomenula.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobrý deň, ponúkam upratovanie domácností, okolie Senec najlepšie. Mam dlhoročné skúsenosti, v prípade záujmu ma kontaktujte. Pekný deň, Ivet
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
My sme tiez nedávno nas príbytok zverili do ruk upratovacej sluzbe 🙂 zvolili sme Radema, na stastie upratuju aj BA okolie 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
My si zase z času na čas zavoláme na upratovanie chalanov z Jovitepu, ale skôr na tepovanie sedačiek a kobercov po dlhšom čase, keď su už tak zašpinené, že klasicky sa nedajú až tak dobre umyť
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Hladam pani na upratovanie bytu, lokalita Malacky. Pripadne keby tu mal niekto kontakt na niekoho spolahliveho Dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?