Robotický vysávač Xiaomi - skúsenosti

Prosím poraďte ak máte skúsenosti vysávač z tejto značky 🙏🏻
Odpovedať
1
2
@adriana97 oplati sa. odporucam. viaceri znami ho maju a pochvaluju si. my mame irobot 867, ale ked sme ho kupovali xiaomi este nebol (asi roborock s5 za cca 300 - ten myslim. robia viac modelov)
Odpovedať
Ja mám dobrú skúsenosť. Klady: Detekciu priestoru a prekážok pomocou laseru, vysoká kapacitná baterky, detekcia koberca a tým pádom tým pádom vyšší saci výkon, softwarove ovládanie ponuka možnosť výberu zón alebo miestnosti, lacnejší oproti konkurencii a možnosť dokúpiť náhradné diely. Nevýhody handričku na prach zo zásobníkom vody nič moc a relatívna mala nádobka na prach
Odpovedať
@palko80 prosím , ktorý model ste presne opisovali 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@adriana97 ja mám viac ako 2 roky tento: Original Xiaomi Mi Robot Vacuum 1st Generation, volá sa Etela a nedám na ňu dopustiť. Vysáva dobre, žiadne blúdenie, ale systematická práca. Fakt je dobrý. Objednávala som cez gearbest.com, nepreclili mi ho, vyšiel ma na cca 240 E. Čakám, či urobia robotický mop (bez vysávača), to by som privítala.
Odpovedať
Profilova fotka
My mame xiaomi vacuum 2 a som spokojná. Dokonca na našej bielej podlahe vo vysokom lesku ju lepšie zmyje ako ja ručne s mopom 😊
Odpovedať
Ja si myslím, že opisoval xiaomi roborock s50, alebo s5. Stojí v priemere okolo 300 eur. Dajú sa získať zľavy, na rôznych stránkach. Príde z poľska, alebo CZ, anglicka. Takže žiadne preclenie nehrozí. A je to veľmi dobrý vysávač. Sú všelijaké porovnania a tento je víťaz. Cena/výkon. Je už aj novšia verzia roborock s6, trocha viac funkcií má.
Odpovedať
Pozri aj aliexpress. Maju ich v skladoch v EU (casto v ČR = rychle dodanie) takze uz je to bez cla a doprava casto gratis. Inak suhlas s @weissrose
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam roborock s55, a tiez odporucam. je to druha generacia, teraz uz su tusim dalsie 3 modely..
Odpovedať
Profilova fotka
@bigjamajko áno, tiež ho mame z ali nakoniec 😊 Len mi ho nešlo objednať s príslušenstvom, keďže nám na karte platby do zahraničia možné len do 300€ a celková suma bola 310€ tuším. Tsk som objednala vysávač zvlášť a tie náhradné veci zvlášť 😁 A prišiel z cr tuším do týždňa 😇
Odpovedať
Profilova fotka
Mame ho 2,5 roka. Druha super vec do domu (po susicke). Ja uz vlastne normalnym vysavacom skoro ani nevysavam. Vola sasuki 😁 A jedna tema o xiaomi tu uz je. Treba vyhladat a precitat. Myslim, ze vsetci su spokojni
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tak, tiez mam roborock S5 a je to moj najlepsi kamos ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
roborock S6, stal cca 600eur vratane predlzenej zaruky. spokojni sme, ale nadoba na vodu mohla byt vacsia, taktiez zanechava stopy po mopovani. orientacia super, apka top, vysava 9/10 donedavna sme pouzivali samsung VR05R5050WK, orientacia slaba, vela krat sa vracia kde uz bol, alebo niektore miesta vobec nepovysaval. aplikacia k tomu o bodov. po 2 mesiacoch pouzivania reklamovany a vratili nam peniaze, bola tak vyrobna vada ktora sa moze prejavit v kazdom vysavaci tohto modelu, pri mopovani sa dostava vodu k vypinacu, dochadza ku sktratu a nieje ho mozne zapnut.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Aj u mna uz sa mopujovysava od vcerajska, tento model stoji len 280 a v celku ok.. je
Odpovedať
@goldway to je asi Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro, vsak?
Odpovedať
@bigjamajko on ma rozne mena jeho oznacenie je: STYJ02YM, v EU sa oficialne asi nepredava, jeho EU verzia je viomi v2 pro.. ale cinan je lacnejsi 🙂 a na ali sa da najst aj v eu skladoch
Odpovedať
@goldway vdaka. Ved preto som sa pytal, xiaomi zacalo chrlit jeden model za druhym a kazdy ma niekolko oznaceni. Na tomto by mohli popracovat.
Odpovedať
@bigjamajko tak tak, inak poopravim sa v eu skladoch sa dal najst, ako pozeram uz je vsade vybrakovano.. a zasobovanie je v sra.... ja ho mam uz od januara, no spal v garazi kym sme sa neprestahovali...
Odpovedať
@goldway tak nech dlho sluzi!
Odpovedať
Ináč roborock s5 sa dá pekne naučiť po slovensky. Len stačí hľadať na Google
Odpovedať
Dobrý deň chcem sa vás spýtať potrebujem pomôcť ako separovať xiaomi vacum mop pro. Vedel by mi niekto podariť. Ďakujem. A ak by bol niekto taky dobrý a poradil skôr by som to chcel riešiť telefonicky. Ďakujem ale hádam to pochopím aj cez správy. Ešte raz veľká vďaka
Odpovedať
My mame Xiaomi MIJIA 1C asi 4 mesiace a zatial spokojnost. Kupoval som ho z Ciny, ked este na EU trhu ani nebol, vysiel ma 200€. Vyhoda je, ze je trochu nizsi ako ine modely, lebo ma iny system orientacie a netrci mu zvrchu ten senzor. Da sa nim aj mopovat, ale to mopovanie s takymto vysavacom nikdy nebude take ako ked mopuje clovek, lebo to nema taky pritlak. Ale ked neni na zemi fakt nejaka zaschnuta spina, tak aj to mopovanie je fajn, nadrzka ma 2dcl, co sa mi najprv zdalo dost malo, ale na nas byt, 67m2, to spotrebuje asi 0,5dcl 😄
Odpovedať
@dracik333 kde presne?
Odpovedať
@aknelka1232 https://www.miuios.cz/xiaomi-mi-robot...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň , mame xiaomi vacuum pro pri prvom vysavaní my znapovalo miestnosti vytýčil som mu kde nemôže ísť , ale po ukončení vysavania a opätovnom spustení zas odhaľuje miestnosti znovu ... a zas musím vytýčiť miesta kde nemôže ísť . Viete mi poradiť prosím ako to spustiť tak aby som to nemusel furt označovať ?
Odpovedať
@matus_scher treba ulozit mapu do pamate. Po prvom vysavani sa to appka opyta, respektive asi vzdy pokial ju neulozis.
Odpovedať
Prosim poradte mi ako mam nastavit toho robota uz mam z toho nervy na dranc. mam vysavac xiaomi mija a rad by som chcel vediet co mam robit aby normalne fungoval.dakujeeeeeem
Odpovedať
@calamada147 a čo konkrétne potrebuješ nastaviť? Stačí ho len prihlásiť do wifi siete, aby si ho videla v telefóne. A to je všetko. Žiadne iné nastavenia nepotrebuješ.
Odpovedať
@aknelka1232 Napríklad tu. https://www.miuios.cz/xiaomi-mi-robot... Tu som pod nikom herkulo28 nahodil slovenčinu. Upozorňujem ale, že aktualizáciou fw vysávača pribudli nejaké hlášky a ja som už neaktualizoval sk, ale aj tak je viacmenej celá v sk. Ja som na tom fóre zverejnil sk pre celú komunitu Xiaomi a potom som našiel hajzlov, ktorý na bazosi za prachy ponukali sk do vysávača.
Odpovedať
Profilova fotka
@calamada147 treba stiahnut appku Mi Home od Xiamo kde si vytvoris konto, tam vyberies vysavac aky mas typ, a pomocou bluetooth alebo wifi si sparujes telefon s vysavacom a nakoniec este v tej istej appke pripojis vysavac na svoj wifi router
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Máte prosím skúsenosti, ako mopuje drevené parkety? Neumýva príliš namokro? Lebo máme drevo takmer v celom byte, tak či využijeme aj mop. Premýšľam nad S50
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?