Parný čistič na podlahy a koberce

Zobraz úvodný príspevok
ahojte vsetci....dufam,ze sa to nebude povazovat za reklamu, ale chcela by som sa opytat, ci ma niekto skusenosti (pozitivne, negativne) s Parným čističom H2O Mop, ktory sa predava v televizii a na nete.....dnes som ho dokonca videla aj v nemeckej televizii (zienka, co to predvadzala tym prave cistila matrace...). Kedze mame domcek, tak mi upratovanie zabera dost vela casu a preto stale hladam dobrych a spolahlivych pomocnikov :-)
Odpovedať
1
11
12
Profilova fotka
@livsa ako dlho ho pouzivas na laminatku a akej farby mas podlahu. dakujem za pomoc
Odpovedať
@piuska Bez akychkovek obav.
Odpovedať
Profilova fotka
@jomat a ako dlho to uz na laminatku pouzivas?
Odpovedať
@piuska Odkedy mam parny cistic teda 3 roky. A nie je to H2O Mop ale pristroj s teplotou pary 160st a tlakom 8 bar. Na laminatke nie su ziadne stopy.
Odpovedať
Profilova fotka
@jomat to znie dobre. ja zvažujem karcher. máš ho aj s odsavanim alebo nie, ak nie ako potom riešia tretie dlážku či netreba nič utierat
Odpovedať
@piuska Samozrejme aj s odsavanim ..http://www.parne-vysavace.sk/
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Tiez uvazujem o kupe parneho cistica na podlahy a koberce. Ma niekto skusenosti s Karcher SC5, resp. ktory je vhodny na laminat a koberce???
Odpovedať
Este doplnim, ze najlepsie taky, ktory podlahu povysava aj pozmyva ;-) .
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte, precitala som celu diskusiu a velmi zvazujem parny cistis, asi Karcher. Len potrebujem poradit. Neviete ci je to vhodne aj na marmoleum (prirodne linoleum)? A ake je to hlucne? Nezobudim tym spiace deti? Ako bezpecne je pracovat s tou parou ked su v okoli rychlo, nekoordinovane sa pohybujuce, nie velmi posluchajuce drobne bytosti? Lebo mam take tri, tak ci ich ustriehnem... Aby som nakoniec nezistila ze ho vlastne nemozem vobec pouzivat. Dakujem pekne.
Odpovedať
@maminecka2 prosím ťa kúpila si parný čistič,či?dík
Odpovedať
prosím vás nemá niekto Rowentu RY 7557 parný čistič?alebo s ktorým ste spokojní?kúpili by ste si ho znovu?
Odpovedať
@marta2610 Ahoj, nekupila. Pisala som predajcovi marmolea a oni kontaktovali slovenskeho zastupcu vyrobcu a zaver uplne uzasny- ze asi sa to pouzit da, asi to ma aj Karcher v navode, ale kedze oni to v navode na udrzbu nemaju tak mi odporuca nekupovat... Alibizmus jak svi.a... Este teraz sa rozculim ked si na to spomeniem. Bojim sa kupit drahy stroj a este si znicit drahu podlahu, a ani som sa nedozvedela ako je to s tou bezpecnostou pri detoch. Ale hned by som ho brala 😔
Odpovedať
Článok sa načítava...
@maminecka2 a nepozerala si ten najnovsi mopostroj, myslim ze je od Karcheru? Ten s takymi valcekmi co umyva ale aj zameta naraz? Nemozem teraz moc po nete bruzdat ale skus kuknut. Ked nie hodim vecer link
Odpovedať
@maminecka2 no to moc nepoteší,asi máš niečo na umývanie ,ale teraz je v akcii Mall.sk spontex express system+, 27,90e + grátis extra set v hodnote 7,90e za mňa veľká spokojnosť odporúčam.Ja by som chcela tú rowentu viď príspevok vyššie,ale čakám na pozitívnu?!odpoveď ak ho niekto má.
Odpovedať
@marta2610 Ja mam od Viledy taky okruhly strapaty mop, tiez s vedrom kde to nohou vyzmykam, takze aspon si nemusim rucicky magat vo vode, ale co z toho, ked na tom debil.om svetlom prirodnom uzasnom povrchu su vsetky skvrny akoby priskvarene... ]-( Ked chcem mat cisto pekne padnem na kolena a surujem jak pako :-p Ale obcas hrame s detmi hru kto najde a umyje viac skvrn x-) Len ma to efekt tak pol hodiny, kym sa zasa niekto neprebehne po byte s kolacikom, keksikom, hotdogom...
Odpovedať
@zita19 No nevyzera to veru zle, len ta cena je uz teda trochu mimo. A bojim sa ze ani toto by mi tie zaschnute skvrny len tak nevycistilo, ze by som aj tak musela docistovat. To by mna kleplo a moj muz by ma uz asi niekam poslal x-) Ale mam slubene ze ked nastupim do roboty zozenieme pani na upratovanie, tak ten rok uz to nejak doklepem :-N Len ci mi bude kvalita odvedenej prace dost :-D Ale aj dnes som zaplakala za parnym cisticom, bo som sa snazila vycistit cierny davkovac na mydlo (ked si este predstavim ako sme ho hladali, nakoniec z nemeckej stranky ku kamoske do Rakuska za nehorazne prachy a este nehoraznejsie postovne objednali), a ja som si ho pekne postriekala bio eko uno-nuno citronovym Froschom, poriadne nechala posobit (to znamena zabudla som nan...), a neskor hladim ze biele mapy, nenormalne. Skoro ma prekotilo. Tak som cely den drhla, ale uplne pekne to aj tak nie je :-x
Odpovedať
@maminecka2 ked sa dari, tak sa dari. A nekupis si aspon taky maly parny? Taky ten ako kanvica. Ja ho mam, sice podlahy nevycistim, ale zazratu spinu hej a na co je uplne najsamlepsi su zaluzie. Sklopim, naparim, zotriem. A minule som s nim vydurila z koberca zaslapnuty zaschnuty sladky zemiak po vnukovi. Bez drhnutia, uz len zamiest stacilo
Odpovedať
@zita19 poprosím o foto malý parný,dík.
Odpovedať
@marta2610 nieco na tento sposob, je ich celkom dost na trhu https://www.hej.sk/parny-cistic-eta-a...
Odpovedať
@marta2610 alebo tento, s nim aj podlahu, aj obklad v kupelni bez rebrika https://www.hej.sk/parny-cistic-karch...
Odpovedať
@zita19 V pravidelnych intervaloch nad tym rozmyslam x-) A potom vzdy riesim nieco ine a tak dokola. Ale nastastie zaluzie uz mame len v detskej izbe (aj ked je tam 9 velkych tabul...😵), a tam sa ani nestihne usadit prach ako tam tie moje vrtule uraduju :-D Uvazujem ku ktoremu sviatku by som si ten cistic dopriala, len uz mam vycerpane na rok dopredu =-) Teraz akurat cakam kuriera s paplonmi...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Ahojte, kedze sa blizia moje narodeniny, tak sa vracia aj moj interval :-) Opat rozmyslam ci si nieco nekupim- parny cistic, vysavac co aj mopuje. Stale neviem. Chcela by som nieco co funguje a zaroven nechcem zaplatit vela penazi. Len ci to nebude utopia, jaj. Uz by som brala aj ten parny cistic, kaslem na podlahu, to drhnutie ma vzdy tak nase.ie, ze uz mi je jedno ak ju trochu znicim. Aj tak uz je cela doskriabana ]-( . Ma niekto nieco vyskusane? Dakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, ja som mala možnosť vyskúšať Rowenta-ry7557wh-clean-steam. Je to vysávač aj parný mop v jednom. Umylo mi to podlahy naozaj len s vodu a bez šmúh (máme dlažbu a laminát). Môže samostatne vysávať ale aj výsávať, umývať a sušiť v jednom. Takže celý dom som obehala za chvíľu a všetko bolo čisté a suché hneď. Výrobok som mala požiačaný, aby som si ho vyskúšala. Teraz zvažujem, že by som si taký stroj zadovážila. Ale stále špekulujem nad inými, pretože Rowenta mala pre mňa dve nevýhody, ktoré ma stále nepresvedčili, že je to to pravé. A to je váha. Váži niečo vyše 6 kg, a pohybovať s tým v jednej ruke po celom dome je fakt dosť namáhavé. A po druhé, tým, že je to robustnejšia konštrukcia, tak som sa úplne nedostala do všetkých výklenkov. Veľké plochy vyčistil naozaj super, ale menšiu kúpelňu, to nebolo úplne 100%. Ale úspora času naozaj vynikajúca. Teraz vysávam, umývam a čakám kým podlaha vyschne. Tento stroj to zvládol všetko naraz. Takže môj názor, určite radšej doplatiť a kúpiť parný mop a vysávač v jednom.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Zdravím tak ježisko priniesol Kärcher SC3 párny čistič potešil má ale kedže mame na podlahe vinyl že vraj to nemôžem naň používať má niekto skúsenosť (vinyl je klik ) dakujem za každú radu 🤷‍♀️A ešte môžem ho používať aspoň na bielu lesklu kuchynskú linku dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
@endusko zdravim Vas, skusili ste ten parny cistic na vinyl? tiez by som potrebovala vycistit vinyl.
Odpovedať
My sme si na toto rovno najali sluzbu 🙂 pozrite Radema, budete to mať raz dva hotove
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Zdravim, prosim vas skusal niekto cistit kozeny gauc parnym cisticom ?
Odpovedať
1
11
12
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?