Parný čistič Karcher Sc1020

Zobraz úvodný príspevok
Chela by som si kúpiť parný čistič karcher SC1020, máte niekto skúsenosti? Alebo vie ho niekto porovnať s H2O mopom? vyčistí aj špáry? ďakujem za každý názor.
Odpovedať
Profilova fotka
@blondiee83 @compra a umyvate s tym aj parkety? nemam sa bat ze sa mi zduju?
Odpovedať
Umyvam aj parkety, dlazbu mam len v kupelniach a chodbe. Pouzivam ho od februara a parkety vyzeraju stale rovnako. Aj ked tiez zalezi na parketach, ale pokial nemas uplne obycka za 3,5 EUR, tak by to mali prezit bez ujmy. :-) Ja uz som taka leniva, ze s tym umyvam uplne vsetko. Okna (treba dokupit nadstavec), podlahy, dvierka na kuchynskej linke, umyvadla, zachodove dosky, zrkadla, dvere na vstavanych skriniach.... Len menim handricky. Teraz ho ma pozicany kolegyna a uz po 2 dnoch mi chyba. Chcela som dnes umyt dlazku, ale radsej asi pockam do pondelka. Vedro, mop a handra, to uz nie je pre mna. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@renatkas ahoj,pouzivam aj na parkety a ako baby vyssie,tiez povysavam predtym,na rukovati karcher mopu si vies nastavit 2 stupne tlaku tej pary,na parkety pouzivam ten slabsi,aj to staci,mi mame parkety ktore maju aj tu V drazku a nic sa nedeje,teda zatial :-D ale tiez neboli najlacnejsie :-) a tie handricky mam tiez viac,na cely dom pouzijem asi 2-3,ked sme sa nastahovali do domu tiez soom tam mala neustaly prach,smuhy ale niekedy mi staci jednou hadndrickou prebehnut cely dom, cistiace prostriedky+zmykanie handry+vymena vody,nikdy viac!!!! 8-)
Odpovedať
ahojte, no ja mam parny cistic a neviem si ho vynachvalit. ale, dnes problem, uz minule vlastne ale som myslela ze som nieco zle urobila. Naliala som tam vodu, poriadne zasrobovala, dala do zasuvky nahriat, svieti zelena a skontrolujem ten srobovak a povoleny. neni to utesnene a ked karcherujem nepusta paru ale viac vodo paru, mokrota. co mam robit? asi reklamovat ze, len som ho kupila cez pixmaniu, to budem platit take drahe postovne alebo ako. musim zistit. poradte ci sa vam to uz stalo.
Odpovedať
presne ako píšu baby, tiež mám viac handričiek, netreba originál handričky. A mne parkety aj dlažbu stačí ten slabší stupeň pary, ten silnejší používam na špáry, umývadlá a všetko ostatné.
Odpovedať
baby, mne manzel hovori ze to ze zasrobujem tu nadrzku a on potom zohrieva, a ze potom ten srob je volnejsi ze to ne normalne. mozete prosim, ked budete karcherovat doma, ked vam zasvieti zelena, skusit ten srob, kam ste nalievali vodu, ci je natesno? mam karcher 3 mesiace a zarazilo ma to, zdalo sa mi ze mi pusta viac mokru paru aj. tak neviem ci ho mam reklamovat, dajte pls mi vediet, ci vam ten srob drzi natesno tak ako ste ho zasrobovali.
Odpovedať
Myslíte, že môžem do vody v parnom čističi kvapnúť pár kvapiek vonného olejčeka?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si tiež nevedela vybrať a tak som si oba požičala po týždni a skúšala, H2O je o ničom, nikdy v živote, plávačka dlho mokrá, tlak žiadny ani kupeľnu som nevyčistila podľa predstáv. Karcher bol úžasný....vyčistil všetko, tlak počas celého čistenia, až kým som neminula vodu...plávačka super, nebola ani mokrá, nerobili sa čmuhy, záleží však aj na handre. Perfektne vyčistila triska tá malá odtoky, rúru na pečenie, super. Hneď by som si kupila, ale najlacnejší som videla 89€, kamoška kúpila za 69€, ešte počkám...ale je to dobrá vec
Odpovedať
@andrea9999 aj ja ho mám doma,keď sa zohreje voda,tak štupel sa točí dookola,neodtočíš ho-je to poistka proti tomu,aby si sa neobarila parou.Odšrobuješ ho,až po tom,čo voda vychladne.Takže je to ok.Voda mi z neho ide len na začiatku,keď prvýkrát idem čistiť.Potom už len para.
Odpovedať
@purpendicular To by aj mna zaujimalo. :-)
Odpovedať
@compra ja som to včera skúsila, pár kvapiek levandule a nádherná vôňa bola v celom dome, len dúfam, že to tým nepokazím :-)
Odpovedať
@jarka0502 neviem, ci este mate zaujem o info, ale ja mam vysoko lesklu dlazbu a umyvanie s karcherom je uplne uzasna vec... aj ked tam nesmie byt pusteny ten najsilnejsi tlak, inak to robi smuhy, a aj castejsie menim handricku, ale inak som uplne spokojna... dlazbu mam bledunku, nebiem, aku mate vy, mozno na tmavej by smuhy mohlo byt vidno.... :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
dostala som tento zázrak v novembri od dcéry k narodeninám... je to super pomocník v domácnosti, s malým nádstavcom umývame aj okná - neviem ako funguje originál nádstavec na umývanie okien - my pri tejto činnosti využívame stierku na okná; v celom dome máme dlažbu, nezanecháva žiadne šmuhy; zo starých uterákov mám nastrihané náhradné handričky, takže tiež umývam do ultima a potom naraz vyperiem ;-)
Odpovedať
@andybay1 ahojte, original nadstavec na okna je uuuuuuzasnyyyy.. na moje obrovske 3m okno bol ako stvoreny.. okno ostalo leskle, ciste bez smuch ...juj este ma umyvanie okien zacne aj bavit :-D tento stroj bola najlepsia kupa mojho zivota
Odpovedať
baby dajte link na cistic ktory mate a ste spokojne :-) stale ste vsetky spokojne? premyslam ci kupit a co
Odpovedať
ahojte http://www.mall.sk/parne-cistice/karc... @natally9 - tak to sa cudujem - ja som ho vratila jedna radost, verim ze bude sluzit k najlepsej spokojnosti - dolezite je predsa aby sme si to ulahcili :-D a nie aby sme sa narobili
Odpovedať
Profilova fotka
@compra @chrustik83 ahojte, dnes som si kupila parny cistic karcher 2550.. hned som ho aj skusila.. ale som v soku z tej zelenej kontrolky. v navode je, ze ked blika, nahrieva sa a na pouzitie je pripraveny az ked nepretrzite svieti. isla som podla navodu, svietila ale hned ako zacnem cistit cca po 5sek. znovu zacne blikat! je to ok? kde robim chybu? to ozaj viac nevydrzi ved takto s tym asi tazko budem upratovat :-((
Odpovedať
Musim ho vyskusat a dam vediet, nikdy som to nejako neskumala. Zapnem, chvilu pockam a potom umyvam... Ozvem sa.
Odpovedať
Toto sa stava i mne...ja pokracujem dalej v pustani pary a cisteni a o chvilu uz zelena svieti nonstop..ale zase ked prehadzujem veci v kupelni zo skrinky aby som mohla upratat..tak pri stlaceni pistole zelena opat blika..no ja pokracujem dalej..skusim v sobotu odsledovat kolko casu trva kym zacne preblikavat..
Odpovedať
@compra @jazmina83 @andrea9999 @chrustik83 @purpendicular @blondiee83 @renatkas @yanka79 baby tie co mate sc1020 neviem ci vsetky potrebujem radu. ked ho naplnim vodou a zapnem svietia obe kontrolky zelena aj oranzova. ked sa nahreje svieti len zelena. vtedy sa moze pouzivat. ale o par minut pouzivania mi zas svieti oranzova. mam zas cakat ci mozem pokracovat? a este jedna ako zistim ze tam uz nemam vodu? dakujem za kazdu odpoved
Odpovedať
@mima1 treba pockat kym sa nenahreje :-) ked nebudes mat vodu nebudes mat paru
Odpovedať
@yanka79 jeden alebo dva krat som cakala ale ona zhasne zas som kusok umyla a zas svieti. dost to zdrzuje
Odpovedať
@mima1 zdrzuje - ja niekedy prepinam medzi silenjsim a slabsim
Odpovedať
@yanka79 ok vyskusam dakujem
Odpovedať
aj ja mam karcher ale ten 2500 a e to super, jedine co mi vadi, je, ze ta rurka, cez ktoru ide vlastne horuci vzduch sa dost prehrieva, neraz som sa "popalila", vam sa to nestava? a este mi lezie na nervy strasne kratka snura, ale uz som asi fajnova, lebo na vysavaci uz niekolko rokov mam taku dlhu, ze raz zapnem a na jeden sup povysavam 100mtrov :), ale co s tou horucou rurkou? uz som tom aj obalila alobalom, ale na tom som sa zasa porezala, aku mate skusenost s tymto?
Odpovedať
@mima1 Dnes rano som umyvala dlazku sparnym cisticom. Ja na svetielko vobec nepozeram. Len na zaciatku pockam na zelene, aby sa nahrial. Priebezne ten pristroj stale dohrieva tu vodu. Je to len o praxi. Na zaciatku som tiez ten pristroj furt sledovala, co svieti/nesvieti. Ked nie je voda, nejde para. To je blbe, ked sa to stane pocas upratovania, pretoze nejde hned odsobovat ten uzaver kvoli moznemu popaleniu. Takze je dobre pred zapnutim vzdy doliat vodu doplna.
Odpovedať
@compra no ja som umyla podlahy a potom ze idem este kupelnu vyskusat tak som dolievala vodu. vytiahla som zo zastrcky a drzala som packu az kym nevyfucala para vsetka trvalo to asi minutku a uzaver potom siel. no uvidim cos tym svetielkom ale zatial som ho pouzivala aj ked svietilo lebo cakat ma nebavi
Odpovedať
@mima1 Presne tak, ma tiez nebavi cakat. Nech sa ten cistic prisposobi nasmu tempu. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?