Máte skúsenosti s práčkou Bosch WAA 2027 SBY?

Zobraz úvodný príspevok
Aku pracku by ste nam odporucili. Rozmyslame nad Bosch WAA 2027 SBY ma s nou niekto skusenost??
Odpovedať
hej, ked operies napr. 6 kg bielizne, v susicke musis nechat maximalne 3 a dalsie 3 ako druhu davku na susenie ale ked mas naozaj maly byt a problem so susenim, tak aj to pomoze
Odpovedať
mate prosim vas niekto pracku ,,mieleW1622,, ak ano doporucujete ju?
Odpovedať
Tento konkretny typ neviem, ale miele su ako mercedes medzi prackami
Odpovedať
Ahojte, su toto identicke funkcie ? Dakujem : Kontrola nevyvazenosti mnozstevna automatika Aktívna kontrola rovnováhy Systém kontroly stability Automatické nastavení hladiny vody kontrola hladiny vody Auto vyvážení
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kamila23. ja mam Miele W1622. som s nou velmi spokojna. vidiet, ze je to miele. mam ju sice iba druhy mesiac ale spokojna som velmi. predtym sme mali bosch a myslim, ze operie lepsie. vyprala mi aj to co mi predtym bosch nevyprala. takze odporucam. ja som rozmyslala aj nad vyssou radou 1722 ale tam bol rozdiel iba vo vostinovom bubne, programy su rovnake a ten bubon co som citala vyuzijes iba pri vyssich otackach - ma otacky do 1600, tato moja do 1200, ja pouzivam max. 900 - zatial som vyssie nedavala, takze mi to netreba. a samozrejme, rozdiel je v cene. ale jednoznacne odporucam
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... ktora myslite, ze je lepsia? AEG lavamat 47330 alebo nejaka Elektrolux (konkretny typ zatial neviem) ..... chcem, aby bola zhora plnena ....
Odpovedať
Profilova fotka
ako tak citam, tu aeg lavamat si chvalia .... tak asi vezmeme tu .... aj ked som povodne rozmyslala nad electrolux ....
Odpovedať
ahojte, poradte... co vravite na moj vyber? pracka SAMSUNG WF 8502SFV http://www.biga.sk/s-prednym-plnenim/... Ake funkcie su na pracke na nezaplatenie? Co si vsimat? Co by nemalo chybat???
Odpovedať
ahojte, zaujimalo ci mate nejake skusenosti s prackami samsung, zatial som len zacala hladat a zhanam pracku. hm?
Odpovedať
Profilova fotka
@anamor ja mam jednu objednanu, len nie je skladom, a ma mi prist tak za tyzden.... potom dam vediet :-D @hipuska ja som si vybrala v podstate tu istu akurat na 6kg pradla :-D :-D :-D tak aj tebe dam potom vediet, ci je oki.... alebo ty uz si si kupila???
Odpovedať
@kaktusik007 ok cakam na tvoje referencie :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Koľko otáčiek by mala mať podľa vás práčka? Máme teraz 1200 otáčkovú, ale rozmýšľame nad kúpou novej 1000 otáčkovej. Je to podľa vás dosť, alebo tam nie je skoro žiadny rozdiel čo sa týka vyžmýkania?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@s.m. ja mam 1000otackovu ariston ale teda na 1000 ju davam velmi malo. pouzivam skor 700 alebo 800 :-)
Odpovedať
Ja zmykam stale len na 1200, a vcera som skusila na 1000 a ziadny rozdiel som nevidela, tak zoberieme asi tu 1000 otackovu a je to :)
Odpovedať
@s.m. je uplne jedno, ci 1000, ci 1200.. Ja zmykam vacsinou na 800, lebo vacsinu veci nezehlim a pri 1000 mi ich viac pokrci.. :-D
Odpovedať
ja zmykam na 1200 aj veci ak su v programe len s 800 otackami dozmykam na 1200, susicka potom menej zerie energie. Pri 800 je to pre mna veeelmi mokre.
Odpovedať
Mám v pláne kúpiť vstavanú práčku, vyhliadla som toto: http://www.diginakup.sk/vstavane-prac... Čo vy na to? Budem vďačná za každý názor, prípadne tip na podobnú produkt.... Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte, mame novu pracku aeg lavamat a niektore kusy pradla mi smrdia ako stuchlina a neviem to vyprat... neviete, co s tym?
Odpovedať
@delina Zalezi, ako dlho mas pracku, ci ju vetras, ci v nej nechavas nejaky cas mokre pradlo a cim peries.
Odpovedať
Ahojte aj ja riesim skrny na pradle.Mame asi 4rocnu Electrolux EWT 1216 a prasok pouzivam Persil Gold, avivaze rozne, momentalne Lenor.Davkovanie podla ciarky na pracke, vacsinou je plna, avsak nie preplnena, stupen vacsinou 40.Na tmavom pradle su blede skvrny, ako keby to niekto oblial, alebo ofrkal a nejde to uz z pradla prec, je to tam akoby uz vyzrane.Nemate podobny problem,resp. ako tomu zabranit?Nadobku na prasok som uz vycistila.
Odpovedať
Profilova fotka
@xixi7 ahoj, asi pred rokom a pol som mala ten istý problém s Eurotechom (cca 10r.)... ako prvú vec som ju skúsila vyčistiť octom pri 90st. - nič... servisný technik neodhalil nič, v ložiskách to nebolo a odporúčal mi zmeniť prášok aj aviváž - používala som vtedy Persil, Ariel a Silan - nič sa nezmenilo, len zašpineného prádla bolo viacej ;-( . výrobca práčky mi tiež nevedel poradiť, vraj sa s tým ešte nestretli... potom mi niekto odporúčal prestať dávať aviváž, vraj s niektorými práškami zle reaguje a vraj preto sa môžu robiť tie fľaky - namiesto aviváže som zopárkrát dala ocot... ďalší mi zase odporúčali prestať prať s gélom, vraj sa od toho zanesie práčka... ešte sme skúšali pozrieť vodu, či nejde do práčky nejako znečistená... mno neviem... nič nezabralo a keď som tejto metódy pokus-omyl mala plné zuby, presvedčila som manžela a kúpili sme si novú práčku. zatiaľ je to v pohode, žiadne fľaky nie sú ale každú várku vyberám s obavami... veľmi som ti síce nepomohla, ale aspoň máš zopár vecí, ktoré môžeš vyskúšať, či náhodou nezaberú... veľa šťastia...
Odpovedať
Ja na to radu nemam, ale napada ma len jedine, striedajte prasky s gelmi a mente znacky. Ja som isty cas pouzivala cisto len gely a pracka to akosi nerozchodila, pradlo zrazu uz nebolo take ciste ako predtym :(
Odpovedať
@nanika @mirusikp @xixi7 a neskusali ste dat tu gulu do pracky? Ja to pouzivam, davam len polovicnu davku gelu a ziadne skvrny na pradle nemam ja mam skor problem ako @delina, ze niektore veci smrdia hned ako ich vytiahnem z pracky, stava sa mi to len pri ciernom pradle a nie na vsetkych kusoch, vacsinou je to na uterakoch. Zmykam na 1000 otacok, pradlo vyberiem hned ako doperie a vyvesiam ho. Stale pouzivam ten isty prasok a avivaz a niekedy je to v pohode a niekedy to smrdi. Neviete poradit co s tym?
Odpovedať
@mirruska mne sa to stalo len raz, to pradlo som nevyprala ani po niekolkych praniach... potom mi poradili, namocit pradlo v octe + sode bikarbone... nechala som namacat hodku a potom oprala... po zapachu ani chyru ani slychu...
Odpovedať
@delina, ked namacas pradlo v octe a sode bikarbone, nevybledne ti? nevytiahne ti to farbu? ako davkujes?
Odpovedať
@dedian nie, mala som tam namocene tmave oblecenie a nic sa mu nestalo... davkovala som od oka... asi 1dl octu a 1lyz. bikarbony... a vody, aby som mala vsetko pradlo zakryte...
Odpovedať
@delina a funguje to aj na uteraky? tiez by som povedala ten ocot vytiahne farbu ale ked hovoris ze to bolo v pohode tak ja to vyskusam. dakujem za radu
Odpovedať
@mirruska mozno preto sa tam pridava ta soda bikarbona, aby ocot nevytiahol farbu... uteraky som neskusala, ale myslim, ze by to malo zabrat...
Odpovedať
Profilova fotka
@mirruska ja som mala takýto problém s uterákmi, keď som právala len na 30°C. Skúsila som ich oprať na 60°C a bolo po probléme - od vtedy periem vždy biele prádlo + svetlé uteráky na 60°C - asi má ta vyššia teplota zmysel, aby zničila všetky baktérie ...
Odpovedať
Este pridam foto ako vyzeraju tie blede skvrny. @mirusikp Uff nova pracka zatial nehrozi..skusim bez avivaze. Ale je to divne, ze sa to stava viacerym ludom a ziaden odbornik nevie, preco sa to deje. @mirruska Nejaku gulu som dostala od svokry, ale nepouzivam ju, nemam k tomu doveru a to sa da kombinovat aj s gelom ci praskom? Ja pouzivam len prasok.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?