Cistenie drezu

Dobry den Viete mi poradit ako spravne a cim vycistit tento kuchynsky drez? Material neviem z coho je kedze sme kupovali byt. Znacka Kindred, pride mi to ako imitacia mramoru. Ubycajnu jar a cif som skusala ale nepomohlo. Dakujem.
Odpovedať
@elondon materiál je granit. inak tie bodky (nevidím toa le dobre) môžu byť od toho, že sa hádzali do drezu ostré predmety ako vidličky, nože a odbili z granitu. Ak to je ono, vyčistiť to už nepôjde. 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
klasické SAVO alebo Domestos white, ja čistím len tým a paráda vždy pekne všetko vyčistí.
Odpovedať
moja manzelka tiez cisti domestosom. no uz tiez povedala, ze keby riesila znovu kuchynu, dala by cierne umyvadlo
Odpovedať
@sousedekovci89 Dakujem, ano su to akoby take skrabance, tak tie uz asi nevycistim ako vravite. Vyskusam este na ostatnu cast to savo/domestos
Odpovedať
hlavne chemia - a potom chory narod
Odpovedať
Profilova fotka
@elondon snad ti to pomoze, aj ja som pocula, ze savo alebo domestos je na taketo cistenie najlepsie.
Odpovedať
@elondon kup si v DM alebo cez net toto https://www.mojadm.sk/yellow-blue-pue... Na vecer napustis plny dres cca 60°C vody,das tam 3lyzice prasku a nechas do rana postat 🙂 krasne ti to vycisty 🙂 a este je to aj EKO 😁
Odpovedať
Profilova fotka
Savo, domestos mozno aj sanytol by mohol pomoc.
Odpovedať
Ja nasypem do drezu trosku obycajneho prasku na pranie, napustim teplou vodou a necham chvilu tak. Potom vycistim s hubkou a je to.
Odpovedať
@elondon co som inak pridala ten prasok z DM,tak mi prisli z granitovim drezom original v 3 malych sackoch z logom BLANCO(vyrobca granit.drezov) a potom pozeram zlozenie a zistila som ze to je vlastne to iste co ten PUER prasok. Takze to odporucaju vyrobcovia na cistenie 😊
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Skúste dať do drezu 1 tabletku do UMR,zaliať teplou vodou a nechať pósobiť.
Odpovedať
@zuzana838 Toto je dobré, to som nevedel, nám keď sme kupovali drez tak prišlo ako čistiaci prostriedok k blanco drezu len taký nejaký malý sprej ako čistiaci prostriedok.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?