Čím očistiť PUR penu z tmavých dverí?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte Prosím vás môže niekto poradiť čím sa dá očistiť PUR pena z povrchu tmavých dverí. Náš skvelý murár ich zababral a hneď neočistil. poradil že riedidlom to pôjde ale ani náhodou to nechvem skúsiť. Stala sa u vás podobná nehoda? asi ma už trafí šlak z toho idiota, ale iného zatial nemáme. ]-(
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@suzinka121 uz to nestriekaj, ten cistic ti rozozral foliu na okne, cim viac budes striekat tym to bude horsie ... Nam sa stalo to iste bohuzial...
Odpovedať
@rebecca363 zdalo sa mu, ze to tym cisticom islo dole trochu z toho ramu, len sa mu minul. Nastriekal sklo a z toho to postekalo na ram
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Pena vytlačila zárubnu a ostala v kúpeľni, nejde to riedidlom ani toulenom. Ten odmastovac čo ste spomínali zaberá na keramiku? Prípadne poraďte.. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@verky5 z obkladu by to mohlo ist ziletkou jemne zoskrabat.
Odpovedať
@verky5 toto pouzi a problem vyrieseny https://www.denbraven.sk/produkt/cist... ... ja som mal to iste tiez mi takto vytlacilo na zarubnu a nastriekal som toto chvilu pockal a jemne s handrickou vycistil a pekne to zoslo dole ...
Odpovedať
@viperko @fenix8 Vyskúšam obe metódyy, ďakujem za rady
Odpovedať
@fenix8 A čistili ste to hneď? Či to bolo zaschnute? Lebo ja to už mám možno 2 týždne tam..
Odpovedať
Profilova fotka
@verky5 pred tyzdnom som u kolegine docistoval po nejakom pur-dementovi. samozrejme ze uz vytvrdnute, cisticom pur peny to velmi neslo. Ak je tam obklad, tak zoskrabat skrabkou na kachlicky (alebo ziletkou), pripadne +brzdova kvapalina. predtym skus, ci nejde farba z kachliciek dole, uz aj to som videl :)
Odpovedať
@verky5 bolo to uz zaschnute asi po troch tyzdnoch ...
Odpovedať
@mgx a ake cistidlo si pouzil na tu penu? ono to neni velmi co skrabat neviem ci to pojde.. skor taky povlak tam je na tom obklade..
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?