Zimná záhrada

Profilova fotka
Tak stará terasa už dožíva, kde tu už kape cez lexan, terasové dosky už tiež niesu pekne ako na foto spred piatich rokov. Celé to dám preč a namiesto toho príde betonova platňa a dlažba, betonové stlpy, zvyšok by som volil drevo (bhs hranoly) na koštrukciu krovu. Na to plný zaklop z tatranského profilu, na tat.profil niejaké esp aspoň 5cm, aby v lete nebolo teplo a v zime zima. Na vrch plech ako mam na streche. Terasu-zimnú záhradu by som uzavrel niejakým posuvným systémom (možno aj HS portalové dvere). Niečo také ako druha foto. Samozrejme tvarovo ako ta moja pôvodná. Čo vy na to? Nejaké nápady?
Odpovedať
Trochu mimo, ale chcem sa opytat, kolko ma ta stara terasa s lexanom rokov, ked uz dosluhuje?
Odpovedať
Profilova fotka
5rokov, terasové dosky na jar a na jeseň olejované. Pridávam aj aktuálne foto.
Odpovedať
Dobrý deň HS portál je naj na trhu a tomu zodpovedá aj cena. Keď to budete využívať ako obývačku je to OK . ale ak tento priestor nebude permanentne vykurovaný stačí aj jednoduchý hliníkový posuvný systém s dvojsklom , za podstatne nižšiu cenu . Prikladám inšpiráciu .
Odpovedať
Ahoj neviete kde by som kupil na svk všetky tie hlinikové profily , krycie lišty, prítlačné lišty , tesnenia... ? Budem si realizovat zimnu zahradu svojpomocne. Ďakujem
Odpovedať
@tomek4492 v seredi je velkoobchod allfun sk, tam kupis vsetky hlinikove profily.
Odpovedať
@tomek4492 uro tob to ako ja , drevené rámy,len prítlačné lišty hliník eloxovany.stalo má to zopár supov..
Odpovedať
Profilova fotka
@daralbajda nemáš aj niejake fotky? Album?
Odpovedať
@lubosu pošlem do správy
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@daralbajda aj ja by som poprosila 😉 dakujem. Lenka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@daralbajda môžem poprosiť aj ja fotky?
Odpovedať
@daralbajda dobrý môžem veľmi pekne poprosiť aj ja fotky realizácie zimnej záhrady? Čaká nás to na jar a snažíme sa zohnať čím viac info ako nato🙈ďakujem vopred
Odpovedať
@daralbajda Môžem aj ja poprosiť fotky? ďakujem pekne
Odpovedať
Článok sa načítava...
My sme šli do 2x HST, priznané trámy, fermacell, hore pôjde zelená extenzívna strecha. Bez podlahového kúrenia, ešte na dlažbe a vonkajšom chodníku popracujeme.
Odpovedať
@milan_toman to si niekto neda do obyvacky, nie to na terasu 😄 mozem poprosit vyrobcu rozmer a cenu toho velkeho hst? Dakujem
Odpovedať
@kemino to veľké HST je 5 x 2,4 m, je to Schuco, od Fenestry zo ZM, stálo to dosť
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@daralbajda Dobrý deň, poprosim aj foto.Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@tomek4492 Dobrý den. Tiež si chceme robiť sami zimnú záhradu. Už ste si ju robil? Ďakujem. Jana
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@daralbajda Dobrý deň, môžem aj ja poprosiť fotky do správy? Ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?