Železná konštrukcia na terasu

Ahojte, chcem sa opýtať či nie je prehnaná, alebo je to v norme cena za prácu, konkrétne zváranie terasy, veľkosť 4x3m výška 2,2m cca 4dni práca 1400€? Prikladám foto
Odpovedať
to len zvaranie ci aj ta montaz okolo toho?
Odpovedať
@placika tá železná konštrukcia bez základu
Odpovedať
@riomajo105 k cene sa neviem vyjadriť, ale zaujíma ma, čo príde na vrch, ako to zakryjete. A akú povrchovú úpravu budete dávať. Ďakujem.
Odpovedať
@riomajo105 či je to primerané alebo nie, už je to aj tak jedno. Urobené to máš, zaplatiť treba. Alebo chceš teraz zjednávať o cene? Pred zadaním zákazky ste o cene nediskutovali? Ja som si robil - zváral jednu malú záhradnú bránku o rozmerov 100x80 cm plus pánty a namakal som sa s tým celý deň. Ale ja som amatér, profík by to mal urobené za pol dňa. Tá tvoja konštrukcia nie je malá, je tam kopec roboty, zvárania, obrusovania. Podľa mňa cena je trochu vyššia, ako primeraná, ale stále nie prehnaná.
Odpovedať
Taktiež zháname na prístrešok,ale ty to máš celkom jednoduché. Od špecializovanej firmy celkom ok 1200+ . Máš tam jednoduché uhly aj zvary, na fušku by ti to urobili za 1/2. My to chceme svojpomocne a chlapika zavolať čo nám to profi zvarí na fušku.
Odpovedať
@chrobak7 tiež tomu nechápem, prečo sa o cene nebavili ešte pred samotnou robotou. Chápem že niekedy to nie je jednoduché povedať cenu vopred, lebo všeličo sa môže stať, ale v nemyslím že toto by bol ten prípad. Cena, aspoň predbežná by mala byť vždy uvedená.
Odpovedať
@riomajo105 hore teda bude terasa? Drevena? Na nu sa bude chodit z tych balkonovych dveri? Vidim ze zelezny ram je cca zarovno prahu dveri, tak ak tam este pridu podkladove hranoly a hrubka dosiek tak mi to nejak nevychadza. Co bude pod terasou, v samotnom priestore toho zelezneho ramu? Viem si to predstavit obuchat a spravit z toho bordelbudu. Inak k tej cene, pozrite si kolko stoji drevo a zelezo, myslim ze by to vyslo s pracou drahsie aj keby to bolo z KVH hranolov. Myslim ze este 1,4K je dobra cena. Ked sa to natrie dobrou farbou tak vas to prezije.
Odpovedať
@budix Firma to nerobí, je to fuška dôchodcu
Odpovedať
@jozik123 Áno máte pravdu, mal som sa dohodnúť do predu na cene, známa nám ho odporučila, je už dôchodca, tak som si myslel že bude mať normalnejsiu cenu, no čo už
Odpovedať
@riomajo105 koľko hodín natom cca robil?
Odpovedať
@chrobak7
Odpovedať
@chrobak7 20 minút rezanie joklov,15 minút ohnutie plechov,polhodina zváranie a brúsenie,hodina matovanie 😉 všetko nerez
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
@riomajo105 prosím vás dáte mi kontakt na pána ktorý vám robil konštrukciu? Ďakujem veľmi pekne. Predpokladám ze ta cena bola za materiál- to železo ci co to je plus zváranie ano?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?