Zastrešenie terasy Lexanom

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý večer, chcem sa spýtať, či má niekto zastrešenú terasu Lexanom. Nie je pod tým v leto horko? Mám naplánované zastrešenie v projekte, no myslím si, že budem mať málo svetla do domu. Ďakujem za každé info, skúsenosť.
Odpovedať
1
5
6
Profilova fotka
@matus141 ved na nete su 4x2 m dosky. Napr. firma popykarbonat.sk, alebo napr. https://www.lacnestavebniny.sk/p/poly... alebo buildex.sk....
Odpovedať
Dobry den vie niekto ponuknut zastresenie terasy Kosice okolie
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
@papero viem že to už nie je aktuálne, ale vedeli by ste mi poslať nejaké fotky ako máte spravené tie svetliky? Lebo tiež nechcem dávať lexan kvôli teplu, ale obávam sa tej tmy.
Odpovedať
@mirusko_remper pokiaľ nemáš terasu uzatvorenú zo všetkých strán, vôbec sa nejakého tepla pod lexanom obávať nemusíš práve naopak. My sme u rodičov napr. použili bronzový dutinkový a vznikol taký príjemný tieň 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@marekovi Chcel som sa takto s odstupom casu spytat, ci este mete tu terasu prekrytu tymi plachtami. Ak ano - ako to vyzera, teraz? Su plny lexan a tie plachty pekne alebo sa to nejak nenavratne stmavlo? Dakujem za podpoved.
Odpovedať
Dobrý deň, kde viem kúpiť látku na terasu , ktorými by som zatienila z boku a aj strop (pod lexan)? Ďakujem,
Odpovedať
Profilova fotka
Vôbec nám tam teplo nie je ako tu bolo spomínané keď je odokritá terasa po bokoch. Akurát vyrábam sedenie z paliet po celom obvode
Odpovedať
Dobrý deň ,hľadám tesára majstra na zastrešenie terasy, konštrukcia drevo, krytina lexan .Nemáte skúsenosť s nejakým serióznym spoľahlivým majstrom . Prešov . Ďakujem
Odpovedať
My máme terasu lexanom u rodičov prestrešenú takto ako na foto. Orientácia je južná ale prakticky je na slnku od rána do večera nakoľko má boky nezaclonené. Použitý je bronzový dutinkový lexan. A na terase je aj v najväčšom úpeku podstatne príjemnejšie ako na slnku 🙂 Takže nie je pravda že pod lexanom je to ešte horšie. Áno v neprevetrávanom priestore môže byť.
Odpovedať
@ban môžem poprosit foto dakujem.
Odpovedať
@karrelia žiaľ to nepôjde, byt s touto terasou sme predali a žiadne fotky nemám
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@nikulienkaa dobrý deň, taktiež máme terasu na JZ, dali ste nakoniec pevnú strechu? Taktiež nevieme ako sa rozhodnúť, ale už to musíme doriešiť, najviac by sa mi páčila pevná strecha, ale mám strach z tmy v dome 😟
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?