WPC dosky v dlzke mieru

Profilova fotka
Ahojte, chcem sa spytat kde v okoli BA je moznost kupy WPC dosiek na mieru (co sa tyka dlzky). Nasiel som iba firmu z BB https://www.wpcslovakia.sk/sluzby#Rez.... Chcel by som prekryt terasu, kde sirka je 315cm a pri standardnych rozmeroch 3 alebo 4m by som mal vela odpadu. Dakujem za rady
Odpovedať
Profilova fotka
Vyskusaj sa obratit na Timbermax, svokor vybavoval tieto veci cez nich, napokon si aj celu daval robit im akoby na kluc a mal to bez starosti. Nemusis v takom pripade vobec riesit toto, ze aku dlzku potrebujes a neviem co, s tym si oni poradia.
Odpovedať
@wi5hmaster myslíš že firma si nezapočíta 4m +rez aj keď ti dodajú 3,15m
Odpovedať
sú isté varianty v akých dĺžkach sa drevoplastové dosky predávajú a odpadu sa nevyhneš, skôr by som sa zameriaval na ich kvalitu, aby to stálo za tie peniaze, čo do toho dáš 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@jumt tak ta firma z BB tvrdi, ze odpad neuctuju. Chcel som vediet, ci je nejaka taka v okoli BA.
Odpovedať
Profilova fotka
@wi5hmaster to je asi najlepsie sa priamo firiem popytat. Nech ti urobia cenovu ponuku, niektore mozno aj ked si to budu ratat, tak to vyjde v pohodicke. Mas predstavu kolko cca chces dat za m2?
Odpovedať
Profilova fotka
@darinna1 Svokor co spominal, tak ten platil za stvorec okolo 150 euro, ale to uz na komplet so vsetkym, aj material, aj praca, aj podkonstrukcia, aj doprava a vsetko, co bolo treba. Ze on s terasou nemal vobec ziadne starosti, nemusel sa o nic viac starat ako sa dohodli tak to aj bolo.
Odpovedať
Profilova fotka
Lol, to by u mna bolo cez 2k Euro 😮 . Zboznujem taketo firmy v okoli BA, co si pytaju nehorazne sumy len preto, ze sa spoliehaju na to, ze ludia su tu mantavi a inu moznost ako objednat si tychto "remeselnikov" nemaju ...
Odpovedať
Profilova fotka
@wi5hmaster To je tvoj nazor, ale napriklad viem, ze svokor ten si vela veci sam urobi, ale nechcel sa do terasy pustat sam, v prvom rade prizeral na kvalitu dosiek, aby dobre kupil, aby vydrzali roky, nech to dobre vyzera aj po case a na kluc si to dal urobit preto aby nemal starosti s tym, ze podkonstrukcia, jak to upevnit, dopravit a mnoho ineho.
Odpovedať
Profilova fotka
@martin107 rozumiem. Ja som si prestresenie terasy tiez dal urobit firme, ktora sa na to specializuje, aby to nejak vyzeralo. Tu som vsak mal ponuky v rozpati od 2k do 10k, pricom tie na hornej hranici vyslovene spoliehali na to, ze ved to ten clovek zaplati, lebo inu moznost nema. V tomto pripade si tiez myslim, ze ta cena od firmy, ktoru spominas je premrstena, nie je tam taka pridana hodnota a ina firma to dokaze urobit vyhodnejsie. Len som taku zatial nenasiel 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@wi5hmaster Jasne, tak firmy su rozne, ceny tiez, material detto, kazdy podla toho, co sa mu najviac pozdava, chapem to. Len som chcel povedat, ze riadit sa cenou je proste casto zradna vec, na inom musime stavat.
Odpovedať
Profilova fotka
@martin107 cena nie je v dnesnej dobe vobec smerodajna, ale teda su ludia ktori maju nejaku tu predstavu a neradi ju prestrelia. Ale je fakt, ze ine veci by mali byt pre nas podstatne. Najma kvalita a zaruka, lebo myslim, ze pri terase je prave to podstatne aby bola roky v poriadku, aby bola pevna, nezmenila farbu ani nist take
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?