Trampolína na záhradu do 140€

ahojte, chceme deťom kúpiť trampolínu do záhrady, taký nejaký "zlatý stred", hlavne aby bola bezpečná a samozrejme aby niečo vydržala. Som ochotná "zainvestovať" do trampolíny do 140 euri - existuje niečo? Privítam skúsenosti všetkých skákajúcich :)
Odpovedať
to vazne nevies is na www.google.sk a napisat tam slovo trampolina a stlacit ENTER? ze ci existuje trampolina do 140eur, to naozaj pobavilo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Staci pockat na silnejsi vietor a prileti ti susedova, naco to kupovat? :D https://www.youtube.com/watch?v=fKRRR...
Odpovedať
@cache ta bola dobra, preletela az k tretiemu susedovi. A ta "zahradecka" tak ta je uplne famozna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cache to potesi :-D hlavne toho, komu pristala vo dvore...my mame tak upevnenu do zeme trampolinu, ze by ju nemalo nic odniest...zatial prezila vsetky tohtorocne "vichrice"
Odpovedať
Profilova fotka
každú jednu trampolínu by si mali ľudia poriadne ukotviť do zeme. no nájdu sa aj experti, ktorý tak nespravia a potom sa čudujú, kde ju majú :-D :-D
Odpovedať
@poisonblu to je len dobre, ze ju mate poriadne prichytenu...bodaj by boli vsetci taky dosledny a zodpovedny!..
Odpovedať
@poisonblu a ako potom kosíte pod trampolínou trávu, keď je na pevno?
Odpovedať
@cache najmä @viperko o tom vie svoje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@viktor811 my tam travu este nemame...a da sa to dat prec a tramposka na zimu schovat..manzel prichytil kazdu nohu Uckami z roxorov, zatial to drzi
Odpovedať
mame trampolinu v zemi a je to super, pekne zarovno s travnikom, ziadne ohyzdne siete a urcite neodleti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jakino @cache ej moje oblubene trampoliny (zahradne ohavy). Ano ja viem ake to je, ked trampolinu zoberie vietor, sekne dole stlpik plota a zastavi sa tesne pred 2*2.5metrovym fixnym oknom. Uz uz som videl, ako ju mame v obyvacke. :-x
Odpovedať
@larker hej toto som videl, že čoraz viac ľudí si to takto rieši, že si ju dávajú do zeme, vraj je to aj bezpečnejšie aj funkčnejšie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@atak77 Som úprimne rada, že som Ťa pobavila :))))))
Odpovedať
Profilova fotka
@powerpoint: mam trampolinu uz par rokov, v zemi je samozrejme ukotvena, ale aj ked nebola ju nikdy neuchytilo....odporucam ale radsej vacsiu ako mensiu vyber si najlepsie na megatrampoliny.cz ja mam odtial tu najvacsiu docitas sa tam aj na co si davat pozor pri vybere a podobne s kosenim pod nou som nemal nikdy problem, som sa zohol pod nu a kosil som :-) ale uz je na detskom ihrisku a tam travnik pod nou uz nie je
Odpovedať
aj mojmu svagrovi uletela trampolína k susedom, ten sused este chcel 100€ za pokrivený plot
Odpovedať
Profilova fotka
@fural a este si aj trampolinu nechal, nie? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@viktor811 nekosime. Je tam textilia a strk ;-)
Odpovedať
dávate pod to nejaku podlahu, alebo na čo ju postavite? Lebo sa obavam, že ak to bude na holej zemi, tak sa nožky zaryju do zeme a nebude to velmi stabilne
Odpovedať
Profilova fotka
@mareri nemajú tie nôžky náhodou také pätky alebo akoby som to pomenovala?? Ktoré držia stabilitu?
Odpovedať
@mareri vacsina trampolin je taka ako na obrazku, aj ja taku mam, su tam take U profily, tam sa nema co a kde zabarat. Normalne na trave je to cele a pohoda. na tych U profiloch su este take male gumy, aby sa to nesmykalo, ked to das napr niekde na dlazbu ... naznacil som kde su malymi sipkami :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?