Terasové dosky plast

Ahojte, viete mi poradiť nejakú kvalitnú značku terasovych dosiek? Nemyslím tie lacné drevo plasty z obi mercury a podobne.. Wpc dosky... Najlepšie plast co vyzerá ako drevo... Chcem niečo odolné farebne aj rozmerovo, voci odberom, dobre cistitelne (hladké) atd.. Proste co vydrží.. Plánujem to použiť aj na plot.. A rada by som s tým aj dozila😂😂😂 viete ako to myslím.. Nechcem menit co 10 rokov.. Ale zatial som našla len toto https://www.timbermax.sk/ceny-objednávky Vyzera to geniálne, pekne hladké odolné aj som videla osobne ako vyzerá aj po rokoch.. Len ta cena je dosť vysoka.. Ci existuje nejaká alternatíva.. Alebo máte skúsenosti s niečím podobným...dakujem
Odpovedať
My máme túto značku ktorú si našla 🙂 Tie peniaze, čo sme do toho dali neľutujem, lebo vyzerá dobre, nevyzerá to ako plast, nešmýka sa na tej podlahe a nevadí jej ani voda. Tak ak máš nejaké otázky kľudne mi napíš 🙂 Tiež sme kadečo pozerali, porovnávali, aj kvalitu aj cenu, ale toto vyhralo.
Odpovedať
Profilova fotka
@betka8880 Pekne to pri tom bazene vyzera. Ani udrzba, cistenie nie je nejako narocne, ci?
Odpovedať
@bohuslavs Ďakujem za pochvalu 🙂 Nie je, máme wapku a tým to ide jedna radosť, na jar vystriekame, tým je to vyriešené nič viacej netreba, že nejako to drhnúť a lakovať alebo čo, to vôbec nie.
Odpovedať
@betka8880 uz ame si dali vypracovat ponuku.. 🙂 Dakujem za radu..
Odpovedať
@stanuska69 Nemáš za čo, veď potom daj vedieť ako ste sa rozhodli 🙂 Majú inak aj showroom, kde majú dosky položené, že to vidíš ako to vyzerá aj na plote, ako obklad aj podlaha na terase 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Mame timbermax nakoniec...je to krasa, nesmyklave vsetko super az na tu udrzbu...idem kontaktovat majitela akym sposobom to mam umyvat..lebo pochodia macky,,..my ...a stopy sa nedaju umyt....vraj staci wapka..nie je to pravda...skusala som to mopom, rucne handrou aj wapkou stav na fotke po umyti...mozno chyba ze sme dali tmavu podlahu v drakach blato vidno , mozno to niekomu nevadi je to exterier, ale mne to extremne vadi vyzera to ako by som to nikdy neumyvala...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?