Bioklimatická pergola - skúsenosti, prípadne firma

Zobraz úvodný príspevok
Priatelia, dozrel čas na realizáciu bioklimatickej pergoly na prekrytie terasy (alebo jej časti) min. 5000 x 3000 mm a výšky 2700 mm... Viete sa so mnou podeliť o skúsenosti s vašou pergolou, prípadne odporučiť firmu... Mám záujem len o skúsenosti s bioklimatickou pergolou, inú nezvažujem... Vopred ďakujem za každý zmysluplný príspevok... 😎
Odpovedať
@abocinm twin sú dva 4,5 m široké moduly vedľa seba...
Odpovedať
@patrik194 4,5x4 m. Hrúbka skla asi 8, už si nepamätám. Cena bola cca 5200 s bezpečnostným sklom (polykarbonát asi o 2000 menej). Robili to v septembri 21.
Odpovedať
Profilova fotka
Dal som si teda vypracovat viacero cenovych ponuk, ale stale som tak nejak nakloneny tej Isotre. S nimi som uz riesil veci, a co mame teraz od nich tienenie, tak to nam vyhovuje do najmensich detailov, tak myslim, ze ostaneme im verni.
Odpovedať
Profilova fotka
@robco_99 podla mna, ked uz nieco mas a vyhovuje ti to, tak naco riesit nejakeho ineho dodavatela. takto to mas uz aspon overene, vies ako to s nimi chodi aj ohladne dohadovania sa a komunikacie. nechcelo by sa mi pustat do toho celeho nanovo, ked nemusim. vies, ze by si nevedel, do coho ides. ale vies co by si este mohol? napisat mi potom, ze na kolko ti vysla ta cenova ponuka 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ved presne to, ze ked uz mam s nimi skusenost a podotykam, ze dobru, tak si myslim, ze je na mieste, aby som to aj teraz nechal na nich, co sa tyka tej pergoly. Jasne, to by som mohol, ale to ti poslem radsej do spravy, nerad takto verejne financie riesim 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@robco_99 no ved jasne, to rozumiem, ze to je taka zalezitost, ze to nechces prave nejak verejne prezentovat. len teda este mi povedz, ze ako obstala tato ponuka s tymi ostatnymi od inych firiem, ze ci tam boli nejake vyrazne rozdiely. a ze ci si sa teda rozhodol a potvrdil si ponuku a boli ti uz aj na zamerani 🙂 teda aspon si myslim, ze sa to tak zvykne chodit, ze si to este aj oni sami nejak pomeraju, preveria.
Odpovedať
Profilova fotka
Vies co, akoze nejake vyrazne cenove rozdiely tam podla mna neboli. A co sa tak celkovo tyka tej ceny, tak za mna v pohode. Viem, ze toto je take prevedenie pergoly, ktore nemoze stat len par eur. S tym ja pocitam a som s tym uplne v pohode, pretoze viem, za co platim. Jasna vec, ponuka potvrdena a mam aj po zamerani. Takze teraz len cakam kym bude hotovo a pride sa pergola namontovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@robco_99 to ano, ked sa zoberie do uvahy aj to, ze tie lamely sa daju ovladat a este aj rozdelit na rozne sekcie, ktore sa daju ovladat nezavisle od seba. Tak aj toto proste nieco stoji. To nie je len o tom, ze sa postavi konstrukcia a hotova vec. A kedy by si mal mat teda uz vsetko hotove?
Odpovedať
@martinko85 Ahoj, veru tristvrte prispevkov uplne odveci. Prosim, ktorú pergolu ste napokon vybrali (dodavatel, model, idealne aj cena, dlzka od nacenenia po montaz). Budem vdacna za info🙂
Odpovedať
@praktikman Ahoj, aj ja poprosim o viac info, tak, ako bolo spomenute vyssie: cenu, rozmer, meno zhotovitela, ako si spokojny a na zaklade coho si sa rozhodol pre konkretnu firmu a kolko to trvalo od zamerania az po montaz. Dakujem🙂
Odpovedať
@matarka cenu máš v správe... rozmer je cca 3 x 9 m (šxd)... Sunsystem... Placeo Twin ľ2x 4,5 m modul...pergola funguje tak ako má, cez zimu ju mám zavretú (toto bola podmienka) mám ju od 12/2020 od zamerania až po montáž ubehlo cca 12 týždňov 09/2020 až 12/2020 pre Sunsystem som sa rozhodol na základe ceny i spôsobu komunikácie...
Odpovedať
Dakujem velmi pekne za info. Za tie dva roky tie ceny dost narastli:/ No, zvazime.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@tamarka_32 tento tyzden uz by to malo byt. Vsak som si aj cislo ulozil, tak len cakam, kedy zazvoni mobil a ukaze sa tam Isotra. V pondelok sme sa spolu bavili a ze koncom tyzdna. Co akoze je cas este samozrejme, ale tak uz som nedockavy 😄
Odpovedať
@praktikman tiez poprosim cenu
Odpovedať
Profilova fotka
@robco_99 toto je inak hrozne, by som sem mala castejsie chodit, lebo opytam sa jednu vec a tolko casu ujde, kym si zase najdem cas, ze uz aj vsetko mas za ten cas hotove. Aj to mas nejak nafotene, ze by si mi poslal, ako ti spravili tu pergolu? Ak nechces priamo sem, tak kludne aj do spravy, keby si mi.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@gabi29 dobry den Ako hodnotite tu pergolu po roku? Stale ste spokojni? Vsetko drui a funguje ako ma? Neprepusti dazd? Da sa na terase sediet teda aj ked prsi? Sneh ste asi neskusali 😉 dakujem
Odpovedať
Co robite take tajnosti s cenami,z coho mate obavy ... normalne to sem napiste ,nech stale niekomu nemusim pisat spravu.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@praktikman my mame od Skalickej firmy a velka spokojnost
Odpovedať
Profilova fotka
Skuste si dat nacenit do alumontgarden
Odpovedať
Profilova fotka
@tamarka_32 v pohodicke, to sa nic nedeje. Poslal som ti do spravy, hadam to tam mas. Nechcel som to tu nejak fotkami zahadzat, ale da sa pozriet normalne aj na stranke Isotry, pri tych pergolach maju aj fotky normalne z realizacii, nie len vizualizie. @jedendvatri tak ja napriklad nerad takto verejne hovorim o cenach aj z toho hladiska, ze cena mojej pergoly nemusi byt vobec smerodajna pre niekoho ineho. Nie kazdy ma rovnake rozmery tej pergoly, niekto si prida osvetlenie, niekto rolety, stojky, ovladanie a tak dalej...
Odpovedať
Profilova fotka
@robco_99 nooo vsak to uz ako je tebe lepsie, niektori radi pridaju aj verejne, niekto radsej posle do spravy, to neriesim 🙂 Pozerala som si aj to, ale tak ine je pozriet si na nete a ine ked takto od niekoho vidim. Vsak ono ta cena sa da lahko zistit.
Odpovedať
Profilova fotka
@tamarka_32 ty máš tiež tú pergolu? Či ju plánuješ dávať? Čo som zachytil, tak ste sa bavili o tej, čo má robco, ak sa nemýlim. Tiež rozmýšľam, že či sa to oplatí až takúto pergolu dávať, alebo postačí aj niečo také, ako to nazvať, obyčajnejšie? Zase ale na druhej strane ma to celkom láka.
Odpovedať
Profilova fotka
@matusko48 zatial ju nemame, ale uz je objednana a niekedy v polovici oktobra by sme ju uz mali mat aj doma 🙂 Tak len dufam, ze este pride nejake to babie leto, ze by sme si posedeli na terase pod tou pergolou. Tesim sa na to, lebo sme dlho vyberali a rozhodovali sa. Tak ono oplati sa podla mna, zalezi od teba, ake mas poziadavky na tu pergolu a co od nej ocakavas 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@tamarka_32 tak som zvedavý, čo na ňu povieš, keď ju budete mať doma. Aj ste ju boli niekde pozerať, kým ste sa pre ňu rozhodli? Alebo ste ju u nejakých známych videli naživo? Viem, čo sa dá od nej očakávať, presne to sa mi páči, že je taká funkčná, alebo ako by som to povedal.
Odpovedať
Profilova fotka
Ved jasne, cenu si vies zistit pekne z kludu doma cez konfigurator, ze si to vsetko sama vyplnit. Nie je to ziadna veda, aspon toto, co som ja pouzil, tak vsetko jasne uvedene, vsetko oznacene.
Odpovedať
Profilova fotka
@robco_99 to som si len tak zo srandy tam skúšal pozadávať, že koľko by to asi vyšlo v našom prípade. Len neviem, že či sa na tú cenu, čo mi tam vyjde dá aj spoľahnúť, že toľkoto by to aj reálne potom vyšlo, keby si dám spraviť takú oficiálnu cenovú ponuku.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?