primalex po zamrznutí

11. feb 2021120

Zdravím, má niekto z Vás skúsenosti s použitím bieleho primalexu po zamrznutí a opätovnom rozmrazení? Dá sa normálne použiť, alebo je súci už iba na vyhodenie...ďakujem

• Primalex je na vyhodenie už z výroby,nieto premrznuty.

• @kejsix  žiaľ táto odpoveď mi v mojej situácii nepomôže

• @jl234gd  zamrznutie deštruuje pojivo akoby ho vysušilo, takže ostane len farba a výplň. na podradnejšie plochy sa dá použiť riadnym rozmiešaním a pridaním akrylátu (duvilax) alebo iného pojiva.

• Sponzor fóra
  • Ak mate plechovku tak vyhodit ak cisternu tak predat.

• @jl234gd  čo s tým chceš maľovať? Radšej by som asi prežila tých pár korún navyše a kúpila nový.

• @jl234gd  radsej vyhod ak toho nemas vela

• @jl234gd  to je zla otaka, treba to vyskusat, mozno nepremrzlo, mozno mu to neublizolo, vyskusajte uvidite

• @jl234gd  Ked otvoriš uvidiš či je to zgrcnute.

• Tiez by som to najprv pozrel v akom to je stave a podla toho sa rozhodol, mozno ti to fakt uplne nezamrzlo a bude sa ti to dat este rozmiesat.

• @guesell  kotolnu. No vidis, a to mne je "luto" vyhodit.

• @jl234gd  a tak pokiaľ ide o kotolnu, tak to by si mohla risknúť a aspoň by si ju celú nevyhodila.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V našich E-shopoch nájdete množstvo darčekov, bytové doplnky s jedinečným dizajnom, vázy, nástenné hodiny, kúpeľňové doplnky, kuchynské doplnky
    Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
    Machovna.sk
    Bratislava
    Machovna.sk - všetko pre Vaše machové obrazy.
    Články od našich partnerov
    Betónové tvárnice pre stavbu vašich snov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Archív článkov od partnerov