Pištol na farbu - poraďte

Ahojte, uvažujem nad kúpou pištole na farbu na stenu. Chcem s tým naniesť penetrák aj farbu, nejaký Jupol alebo dulux na steny v mojej novostavbe. Najviac z tých jednoúčelových sa mi pozdáva Bosch PFS 5000. Chcem sa ale opýtať či je možné ku kompresoru pripojiť napr. takúto pištol https://www.pricemania.sk/striekacie-... a či to je vlastne potom obdoba toho Boschu. Alebo aj inú HLVP pištol pre kompresory s tryskou 1,5-2,0 mm. Nemá niekto s tým skúsenosť? Ide mi o to, že ak investovať, tak radšej do univerzálnejšieho kompresora a HLVP pištole ako do jednoúčelovej veci. Či sa s tým dá dosiahnuť porovnateľný výsledok ako s Bosch PFS 5000?
Odpovedať
@trubiroh oslov tuto stranku poradia ti.www.streetkolor.sk
Odpovedať
Tak ten bosch je úplný nezmysel ale ak to kúpiš zbadaš sám na také jednorazové nastriekanie domu ti stačí aj pištoľ stennly s 2,5mm triskou ktorá sa pripája na malí kompresor a stojí 30e
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
@trubiroh dobry den. Ako ste to nakoniec vyriesili ? Tiez chcem kupit pistol a kompresor.
Odpovedať
@karol_horvath Dopadlo to tak, že som kúpil kompresor aj pištol a potom som to maľoval s valcom 🙂 Farbu som dal Dulux acryl matt a ten nedoporučujú na striekanie (aspoň som o tom nenašiel nič v technických info Duluxu)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?