Maľovať valčekom alebo striekať?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj mám potrebujem poradiť , čo je lepšie a kvalitnejšie . Maľovanie stien valčekom alebo strieľaním ? Ide o sadrové omietky čiže hladké steny . Ďakujem za rady .
Odpovedať
@technik007 môj ty božínku, Santos už maľuje... @santos950 vymaľovala som valčekom stovky stvorakov stien, nikdy som nemala stecenu farbu. Čím to asi bude?
Odpovedať
@zita19 Pozri, kosenie už nie je lebo ide zima 😢 a tak sa vrhá do maľovania kde je teplo 😎
Odpovedať
@zita19 to ti neverím
Odpovedať
@santos950 mam ti spraviť fotky? Akurát mam rozmalovanu obývačku. Zajtra vlastnoručne valčekujem. Cca 50 stvorakov aj so stropom (ten pôjde sajbovcom) dám zajtra valčekom, v dvoch vrstvách a som si istá, že bez stekancov. Pred dvoma mesiacmi som dala 30 v spálni a v stredu som valcekovala hajzlik.
Odpovedať
@santos950 toto poz as? Na tom sa zmyka farba z valčeka aby netiekla
Odpovedať
@zita19 ale ukaz steny a nie mriezku na valcek
Odpovedať
@santos950 ty kokos, čo chceš vidieť na vymaľované stene? Stačí?
Odpovedať
@zita19 nejaka divna struktura tej malby alebo taka omietka? cím to je malovane primalexom?
Odpovedať
@santos950 nevymyslaj cocociny. Vidíš tam stekance? Ak nie, tak sa uč valcekovat. Omietka a farba sú v tomto prípade nepodstarne. Rovnako perfektný výsledok mam aj na sadrovej stierke aj na stukovej omietke. Kto zna, ten zna. Kto nezna hľadá chyby u ostatných..
Odpovedať
@zita19 🙂 dobre dobre dajme tomu ze to vies 🙂
Odpovedať
@santos950 nie dajme tomu. Ja to VIEM
Odpovedať
@zita19 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zita19 Keby len že maľuje 😢 ... Už kurizuje ako na SDK!!! 😄 To bude žúžo 😄
Odpovedať
@santos950 vymaľovane
Odpovedať
@zita19 No ale kde je šípka vpravo hore vidím nejaké chyby :-( ...To santos by urobil lepšie :-D :-D :-D :-D a tak už máš na istý čas pokoj.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?