Maľovať valčekom alebo striekať?

12. okt 2020720
  • @technik007  môj ty božínku, Santos už maľuje...
    @santos950  vymaľovala som valčekom stovky stvorakov stien, nikdy som nemala stecenu farbu. Čím to asi bude?

• @zita19   Pozri, kosenie už nie je lebo ide zima 😢 a tak sa vrhá do maľovania kde je teplo 😎

• @zita19  to ti neverím

• Sponzor fóra
  • @santos950  mam ti spraviť fotky? Akurát mam rozmalovanu obývačku. Zajtra vlastnoručne valčekujem. Cca 50 stvorakov aj so stropom (ten pôjde sajbovcom) dám zajtra valčekom, v dvoch vrstvách a som si istá, že bez stekancov. Pred dvoma mesiacmi som dala 30 v spálni a v stredu som valcekovala hajzlik.

• @santos950  toto poz as? Na tom sa zmyka farba z valčeka aby netiekla

• @zita19  ale ukaz steny a nie mriezku na valcek

• @santos950  ty kokos, čo chceš vidieť na vymaľované stene? Stačí?

• @zita19  nejaka divna struktura tej malby alebo taka omietka? cím to je malovane primalexom?

• @santos950  nevymyslaj cocociny. Vidíš tam stekance? Ak nie, tak sa uč valcekovat. Omietka a farba sú v tomto prípade nepodstarne. Rovnako perfektný výsledok mam aj na sadrovej stierke aj na stukovej omietke. Kto zna, ten zna. Kto nezna hľadá chyby u ostatných..

• @zita19  🙂 dobre dobre dajme tomu ze to vies 🙂

• @santos950  nie dajme tomu. Ja to VIEM

• @zita19   Keby len že maľuje 😢 ... Už kurizuje ako na SDK!!! 😃 To bude žúžo 😃

• @santos950  vymaľovane

• @zita19   No ale kde je šípka vpravo hore vidím nejaké chyby 😞 ...To santos by urobil lepšie 😃 😃 😃 😃 a tak už máš na istý čas pokoj.. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Machovna.sk
    Bratislava
    Machovna.sk - všetko pre Vaše machové obrazy.
    misiatkom
    Bytča
    Obrazy na zútulnenie moderných interiérov
    V našich E-shopoch nájdete množstvo darčekov, bytové doplnky s jedinečným dizajnom, vázy, nástenné hodiny, kúpeľňové doplnky, kuchynské doplnky
    Články od našich partnerov
    Betónové tvárnice pre stavbu vašich snov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Archív článkov od partnerov