Malovanie striekanim

8. máj 2021690
  • Este otazka akym tmelom alebo cim si doladoval drobne chybičky v omietke

• Ouu to su ake ceny toto. Mne vcera domaloval profi maliar, teda dostriekal a za 240m2 som mu zaplatil 240 eur 😃 plus farba.

• @unripko   neboj, katastrofa to nebude . zaučiš sa a potom budeš vysmiaty .🙂 len stropy budú biele , steny farebné ,preto. Ja mám sdk strop omietnutý, takže s penetrakom na sadroše ti neporadím. Zajtra ti odfotim čo poużivam na drobné chybičky/prasklinky.

• Sponzor fóra
  • Palo18 Len garaz ma steny 18x18x18 a strop 40m2. Tak to mam 100€ ked dobre rátam či ?

Dik to by bolo super nech som múdrejší. Aj si pred tym tie omietky niecim jemne prebrusil ci nie ?

• @unripko  ano dobre ratas ak to mas 94m tak 94 €.
    Mne prebrusoval ale ja mam vapennocementove omietky. Tak ak mas sadrove neviem tie asi netrepe ak su hladucke.

• To bola otazka na igora. Ja viem ze ratam dobre tym som chcel len povedať ,ze len gaeaz mi zaplatí pištoľ 😁

• @unripko  ak myslíš to prebrusovanie
    tak nie. Preto som dal vapnocem.omietky , že sa mi ľúbi tá drsná štruktúra. Ja mám aj strop omietnutý . Ten hladký povrch sa mi hnusí proste. A drobné chybičky opravujem s pretieratelným akrylovym tmelom. S prstom vtlačím do prasklinky a potom tvrdším štetcom do stratena upravím.

• Tak neska som striekal penetrak dal som najslabší vykon najužsiu trisku a sem tam mi to vytvorilo kvapky ked som vela strekol na jedno miesto. Asi dva krat sa mi to stalo takze nic hrozne to som osusil tych par kvapiek

• Ahojte . Potrebujem radu ohľadom maľovania steny po odstránení tapety. Ked som odstránila tapetu mi zišla aj farba asi jedna dve vrstvy doložím fotku. Treba tu jednu vrstvu odstrániť zo steny a potom namaľovať alebo musím odtsrániť aj tu pod tým. Či ako to je...lebo len tá jedna vrstva sa mi odlupuje. Nechcdm stierkovanie a čo ja viem čo..len hned namalovat stenu. Ďakujem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame: moderné barové stoličky, exkluzívne kreslá, ktoré krásne ukážu v každom modernom interiéry.
    V našich E-shopoch nájdete množstvo darčekov, bytové doplnky s jedinečným dizajnom, vázy, nástenné hodiny, kúpeľňové doplnky, kuchynské doplnky
    Machovna.sk
    Bratislava
    Machovna.sk - všetko pre Vaše machové obrazy.
    Články od našich partnerov
    Betónové tvárnice pre stavbu vašich snov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Archív článkov od partnerov