Dokážem sama nalepiť tapety?

Zobraz úvodný príspevok
dokazem ich aj sama nalepit? kde ich kupit (trnava) alebo www stranky? potrebujem otapetovat zachodove a kupelnove dvere a este okrasnu tapetu do obyvacky
Odpovedať
Ahoj.. Nie je to naozaj nič ťažké.. stačí si to vedieť vymerať a potom to už robíš za chodu :) Načo by si chodia po obchodoch, keď ešte väčší výber majú na internete? :) Ja som pred pol rokom dával tapetu do obyvky a bral som ju odtiaľto http://diego-slovakia.sk/tapety ...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
prosím napíšte mi ? asi e by zobrala firma za nalepenie tapety na stenu v 3m š 2.50 m?ŽA,dík. :-)
Odpovedať
prosím vás kvôli krivým stenám v staršom dome chceme dať sadroš a na to tapetu a ked sa mi nebude už páčiť tapeta,alebo bude poškodená bude sa musieť lepiť nová tapeta,to sa na starú nalepí,alebo čo?dík. :-)
Odpovedať
@marta2610 vliesova sa da strhnut bez poskodenia steny - vraj :-) ja skusenost zatial nemam, tak nech sa vyjadria ostatni
Odpovedať
@manilla áno presne takú som včera kúpila v Merlin Leroy v Poľsku. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Kolko stoja tapetari a kde ich hladat?
Odpovedať
musi ist pod vliesove tapety penetrak? ked izba je vymalovana a pod farbou je penetracia?
Odpovedať
Profilova fotka
@johnyfly1 nemusi
Odpovedať
že vraj?!nie je dôležitá tapeta,ale dobré lepidlo prosím vás kde a ktoré kúpiť? :-)
Odpovedať
@marta2610 Presne Ti neviem povedať názov, ale kúp si lepidlo v prášku...Doma si rozrobíš a necháš aspoň pár hod. odstáť... :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Ahojte hľadám človeka čo mi nalepí tapety na celú stenu rozmer 5 x 2,70 m byte v Košiciach
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?