Súťaž: Vyhraj robotický vysávač s mopom iRobot Roomba v hodnote 269 EUR!

6 min500
  • Ja by som mozno uvital clanky ohladom vyroby nabytkov alebo iných doplnkov na byvanie z dreva, kovu a podobnych materialov. Niečo na inšpiráciu, prípadne presny postup s rozmermi a rozpisom materialu a podobne.

• Ja by som uvital clanky tykajuce sa lacnejsich alternativ/nahrad k stavebnym materialom pouzitym na stavbe domu z dovodu inflacie a zdrazovania materialov a ceny prace.

• Mna by zaujimalo prakticke rozmiestnenie nabytku, ako zutulnit vacsie priestory, nieco o textiliach ako zaclony zavesy,koberce... Ako riešiť malé izby aby boli praktické.
    A tiez by som si rada precitala clanok o vhodnom rozdeleni exterieru, ako vytvorit zaujimave zakutia v zahrade, aké rastliny pouzit.

• Sponzor fóra
  • My by sme veľmi uvítali tému Moderná kuchyňa v paneláku. Už niekoľko rokov sa chystáme prerobiť kuchyňu a stále sa nevieme rozhodnúť ako v tej malej panelákovej kuchyni poriešiť všetko tak aby tam bolo radosť variť.

• Mňa momentálne najviac zaujíma všetko ohľadom tienenia a prestrešenia terasy, materiály konštrukcií pergol a výhody - nevýhody jednotlivých riešeni. Tiež ma zaujíma téma tienenia okien z exteriéru.

• Potešila by ma téma o stavebnej chémii a jej vplyvov na alergiu u ľudí.
    .

• Ja by som chcela článok určený na motiváciu vysádzania čo najviac zelene v záhradkách, namiesto vybetónovaných záhrad.
    Tak značne pomôžeme našej klíme, ale aj to bude krajšie vyzerať 🙂
    V niektorých štátoch je povinné mat niekoľko stromov v záhrade inak neskolauduju dom👍
    Potom niečo o ekologickejšom kúrení. Zachytávaní dažďovej vody na ďalšie použitie a ďalšie podobné témy😊

• 1.) Rozdielne podmienky na Stavebných úradoch v rôznym okresoch
    2.) Pozemkový úrad a jeho nekonečne naťahovačky
    3.) Porovnanie stavebných materiálov pri stavbe domu murovaneho,montovaného, keramické ho,......
    4.) Inšpirácie domov,interiéru,exteriéru
    5.) Zaujímavé nápady na stavbu ekologickeho domu,napr z hliny
    6.) Zeleň.. výsadba stromov, kríkov,kvetín.... 🙂🙂🙂

• keďže sme už v novopostavenom RD a potrebujeme ešte upraviť okolie a záhradu, tak by som rád uvítal rady na túto tému

• Rady a tipy ako v dnešnej dobe ušetriť na EE, PHM a pod.

• Niečo viac o spôsoboch vykurovania napr.tepelnych cerpadlach,energetickej nakladnosti a pod.

• Zdravím všetkých 😊, kúpili sme domček pred 4 rokmi a odvtedy je vlastne stále prerábaný, keďže peniažky nedovolia všetko naraz, momentálne prerábame svojpomocne kúpeľňu, takže nejaké typy by sa zišli a ďalší projekt máme prístrešok, možno s terasou na streche, tak aj na to by som uvítala nejaké inšpirujúce články 🤗 a prerábanie starých vecí na nové
    Prajem pekný deň 😊

• Tiez by ma momentlane zaujimali hlavne clanky a fotky o vysadbe zahrady, o kompostovani, zahonoch, inspiracie tykajuce sa altankov, miest na grilovanie.

• Rozne triky a rady ako si urychlit a ulahcit domace prace. Ja ich vyhladavam vsade a vdaka tomu je moja domacnost bez vacsej namahy stale tip top. Daniela Mytna

• Obnovitelne zdroje energie, ako ziskat dotacie, vypocet navratnosti atd....

• Sponzor fóra
  • Prijal by som z každej témy napr. záhrada, stavba, legislatíva a pod., článok. Možno by bolo vhodné hlasovanie vždy mesiac vopred, kde by ste dali na výber a ľudia by hlasovali za tému. Niektoré témy sa často rozoberajú vo fóre, takže slovo odborníka, nie predajcu, určite poteší 😉

• Diy napady, navody, praktické rady zo skúsenosti, a samozrejme vsetko co sa týka záhrad, stromy v záhrade....

• Ja "hlasujem" za cokolvek tykajuce sa zahrady - sadenie, skodcovia, choroby, a pod. Dobre zahradne forum tu chyba, tak tieto temy by potesili. Mozno aj nejaka taka poradna.
    Vdaka 🙂

• Keďže sa práve chystáme stavať dom, zaujímalo by nás všetko o výstavbe domu, vhodných typoch vykurovania pasívnych domov. Vplyv rekuperácie, kolektorov na úsporu domácnosti oproti nákladom.

• Obnoviteľné zdroje, úspora energií, efektívne využite odkladacích priestorov, pestovanie ( aj na balkóne)
    😍😍🥰

• Zaujímal by ma materiál ohľadom zateplenia domu a úprava okrasnej záhrady. Ďalej informácie pri starostlivosti o ovocné stromy. Ďakujem.

• Uvítala by som rady ohľadom prenájmu nehnuteľnosti, bytu. Na čo si dať pozor ako prenajímateľ, aj ako nájomca.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Radíme pri nákupe: Ako vybrať práčku?
    Chladenie interiéru stojí viac ako vykurovanie, myslite preto na roletové a žalúziové preklady na vonkajšie tienenie
    Dvere Master - precíznosť bez limitov
    Archív článkov od partnerov