Susedov strom mi lístím znečisťuje dvor

10. máj 20201870
  • @sykynitra  pocuj,ja uz 2 roky kosim susedne pozemky,lebo zatial ich nikto od buriny nekosi(sucasnych majitelov som tam ani nevidel) a nechcem mat na mojom travniku vysemenenu burinu..takze tvoje listie si pories sam..mozes chodit 2 roky po uradoch,co som mohol spravit aj ja ale vysledok bude len nastrbenie vztahov so susedmi..

• @marcelatje  cloveku to vezme nejaky ten cas, ale tiez suhlasim s tym nazorom, co si aj ty napisala, radsej riesit tieto veci ako byt niekde oddeleny od susedov 🙂 ze nebavit sa a pod, radsej mat taketo starosti, ale jasne, ze kazdy moze mat na to iny nazor

• @milanpetruska  kvety ani nespominaj, zaciatkom leta sa tu bude opindavat, ze plno vciel, pel na antracitových parapetoch, zalepena "toscanska" skridla a kapota draheho priblizovadla od nektaru... 🤔

• Sponzor fóra
  • @anna4_4  ale s niekym sa proste neda...su susedua a susedia...hlupaci..s takymi sa chces bavit.nic spolocne radsej..zreli do blazninca

• @dart9  nastrbene vztahy su...uz..ked niekto nie je normalny a neupratuje si svoj bordel.nerobi si svoju povinnost ako respektuje mna..co sa tyka uradov..ja to mam obehane..okresny nic.obecny nic.nula bodov..trwba na sud a dalsie tahanice 2-3 roky...a kto bude upratovat ich zasrany bordel?zase len ti poctivy?keby sa rozhybu ako ja.hrable..do ruky.konare..tak mozno tie slonice aj schudnu susedove!!!

• @sykynitra  to ano, to chapem, ze niekedy je to na nervy a niekedy je lepsi aj ten dvojmetrovy plot, ale treba sa podla mna snazit robit vsetko pre to aby to klapalo 🙂

• @joshuagrey  neviem ci som ta spravne pochooil.ale ak by ti nevadil mega strom 2 metre od plota s prasagom 5 m k tebe.na aute konare milion.poskriabane.listia tony.ze si nevidis tenisku...tienenie mi nevadi.ale nato je paragraf 217 obciansky zakonnik..sused nesmie obtazovat suseda.nesmie..zlaby plne..ak chces.sadni po robote do auta a prid ku mne..v ramci sportu..prejde ta to velmi rychlo a co tvoj cas?darujes ho susedovi..ja som sportovec..dlhorocny..ale nie je to moj bordel!!!tak zober hrable a prid..a ina rec je priroda.poulicne stromy...mam to rad.ale je rozum nasadit dopredu mega strom.lipa.orech.to kto kedy videl.nesasi sa to dozadu.do zahrady.treba mysliet aj dopredu.ked to vyrastie..cakam ta..rezervuj si kazdy den 3-4 hodiny.prejdu ta tieto reci..nezazil si .nevies.neries

• @megdesign

Ahoj, v jednej debatke si spomenul drvenie konárov - vieš mi poradiť vhodnú drvičku na také to domáce záhradné drvenie? Radi by sme si podrvili na záhrade jednak skosenú burinu a aj jeden zrezaný strom - štiepku chceme využiť do pôdy. Díkes.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém