susedov pes

1. jún 20201120
  • @negue  ty si dubak...tak na svojom dvore budem zlakaný pred cudzim psom...zoberiem liesku , vyobšívam ho a budem ho hnat až do susedovho dvora ...ak sused chce nech ma žaluje...dohodni sa ako človek , nech robí plot ten z ktorého dvora chodí obtažovanie ...

• @negue  v prvom rade je pravo na nutnu obranu ( trestny zakon c300/2005 z.z. v zneni neskorsich predpisov) kde najdes i to kedy mas opravnene pouzitie zbrane... ak jednas v medzi zakona sused si nic nepomoze... a zbit psa palicou ked vnikne na cudzi pozemok a ohrozuje majitelov je toho dobrym prikladom... Vec druha je ta, ze ak sa naozaj jedna o par metrov v plote, ktore staci opravit aby tam pes nechodil tak to uz mohlo byt davno spravene a bolo by po probleme... PS: dieta na cudzom pozemku je naozaj rozdiel ako daky vlciak napriklad...

• @palinoba  podlatu hore písaných mám toho psa odlákat slaninou ..teraz bolo také video ako policajti v Bratislave postrelili chlapa ktorý si len tak chodil s taštičkou a šermoval nožíkom.....A je taká piesen : kdýž se chlapi poperou , nekdy nožem a nekdy sekerou...... Unas poliši strielaju do ludí na ulici ako do bažantou a ja sa budem bát vyšibat cudzieho psa ..

• Sponzor fóra
  • vsak ten susedov pes zerie 5 mesiacov iba granule

• @daralbajda  myslim, ze tam to celkom nebolo len tak, ze uplne inak to mysleli jak to vypalilo.

• Podobne ako pri mackach v nedavnej teme - chces vlastnit psa? Ak ano, musis mat plot - a podla velkosti psa aj vyska plota. Nemas plot? Nedostanes povolenie na vlastnictvo psa. Problem je nejasny a benevolentny zakon, sused ma zabezpecit aby jeho pes nechodil mimo jeho pozemku, ale ako to ma urobit, postih ak tak neurobi atd nikoho netrapi, a mozes sa stazovat na lamparni (alebo na sude, podobna doba vyriesenia problemu).

• tazko je to s takymi to ludmi. dobre vie, ze trapi psa aj suseda a nic to s nim nerobi. takyto ludia by podla mna ani nemali mat zvierata. podla mna jedina sanca na ako take upokojenie situacie je, ak si plot vyspravite sami

• @daralbajda  CITUJEM "tak tomu som nepochopil, pouličná zmes je zadarmo..."

• @deciont  ty si už videl policajta myslieť?

• @majkoj  môj pes má " veľký technicak" odchyteny na ulici nemá nič.. Veľký technicak =rodokmeň

• @daralbajda  ok tak podrobnejesie, ja som ti napisal, ze pes bude stat viacej, na co si reagoval, ze z ulice nestoji nic. Na to som ti napisal, ze aj ten z ulice potrebuje zrat a nieco ponici. A tvoja reakcia je s papierami neponici ? Vies co vlastne chces povedat ? 🙂

• Ked sa ti to tak nelubi tak to oprav a budes mat pokoj, jezis si presne ako aj ten sused, radsej sa budes handrkovat, ved tam nemusis postavit dvojmetrovy mur, daj tam pletivo a hotovo a budes mat pokoj....

• @majkoj nechajme to

• ked som to oplotil tak sused len cumel urcite je sklamany ze jeho pes uz nebude chodit srat na nas pozemok 😃 😃 😃

• @santos950  na vidis to ani to nebolelo a problem vyrieseny

• Sponzor fóra
  • @kazmova  to hej pokoj od psa 😃 😃 😃

• @santos950  co ten sused, ale pes bude sklamany, ze si mu vylety prekazil 😃
    Podstatne je, ze uz budes mat klud, ze uz to je v suchu 😉

• teraz zas riesi susedovu kanalizaciu... Radost mat takého v dedine 😃

• @ostrozovic  no hej ked som robil plot tak pes bol v koterci a zlostne brechal asi tusil ze je koniec vyletom 😃

• @santos950  len aby si este nenasiel nejaku inu cestu jak sa k tebe dostane 😶

• @ostrozovic  oplotim

• aj tak ste na tom dobre, že len jeden pes. naši susedia chovajú 15 mačiek a iní susedia 4 a tí oproti 3. Ploty máme super, ale mačky prelezú všetko. A všetky sa dohodli, že ku nám budú chodit na WC. Nevieme čo s tým. Ani prehodenie kakaľajda nepomôže, lebo kto vie ktoré je odkiaľ...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Okno KF520 - nová generácia okien od Internorm
    Pohodlné vykurovanie, chladenie aj príprava teplej vody
    Na jar bude farebná omietka stáť len 1 €. Začína sa nová akcia HELUZ
    Archív článkov od partnerov