No kto by staval betónové ploty?

my dnes nasmrť unavení aj s MM končíme s armovaním kari rohoží a želiez na garáž a cez vedľajšiu parcelu frčí naša teta - 7O ročná susedka - že obéééééd a prišli s ňou REZNE, ZEMIAčKY A SLížOVKA, ja viem, že to nieje otázka, ale je tu toľko škaredých vecí , tak aby bolo jasné, že občas sa susedia vydaria.pekný večer všetkým. ;-)
Odpovedať
tak to vám gratulujem, nie je nič lepšie ako keď sa sused vydarí :-)
Odpovedať
veru zly sused je horsi ako zly pes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teta ma nieco za lubom... :-) nie zartujem ,mas pravdu vela skaredych veci tu byva na streche ale taky je uz zivot ..trati sa tolerncia....ajnovsi trend,je ze kazdy chce mat sukromie i ked ma pozemok 4x4 .....ale susedov si nevyberame....ak by som mohla vyberem si ju... ;-)
Odpovedať
len aby to nebolo ako v tom filme: Ako tú starú zabiť
Odpovedať
mala si povedať..: teta... prosím Vás teta, Vám nie je otupno. veď viete že máme radi perkelt....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
mi zo starej gardy sme už raz taky-prajní- mlada garda je už iná-bohužiaľ
Odpovedať
@bohuzial To nie je o starej a mladej garde, ale skôr o výchove a inteligencii. Máme starých aj mladých susedov a s mladými nemáme žiadny problém. Sú síce pracovne vyťažení, no keď sa na ulici stretneme, sú priateľskí a milí, ochotní pomôcť. Starí susedia sú celý deň doma, naoko priateľskí a milí, no nemajú problém navoziť svoj odpad na pozemok iného suseda keď nie je doma, alebo ukradnúť a popíliť stavebné rezivo. S argumentom, mal to mať oplotené... A potom táto stará garda sedí v kulturáku a tlieska Ficovi keď rozpráva úchylné vtipy
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?