Neustále, početné stretávanie sa susedov pred našim domom

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý den.Chcem Vás poprosiť o rady a skúsenosti s hluchými ,nevychovanymi susedmi a ich detmi, ktorí sa stretávajú pred našim domom v radovej zástavbe, v početnom množstve a spôsobujú tým nám diskomfort byvania,obmedzenia,nepríjemnosti s tým spojené.Ignoruju nas nesúhlas.Stoja buď pred našim domom na obecnom chodníku,alebo na hranici nášho pozemku a pozemku suseda,ktorý tieto stretnutia realizuje.Tieto stretávky sa konajú každý den iba pod našim domom.Na zvyšku ulice alebo okolitych uliciach s radovými zastavbami takéto veci sa nedejú,je tam relatívny pokoj. Ide o radovú zástavbu.Mate niekto takéto nepríjemne skúsenosti?Ako ste to riešili so susedmi.Uvitala by som aj právny názor .Vopred ďakujem.
Odpovedať
1
8
9
@julia_m u na susedia čo nemajú bránu a plot urobili stĺpiky a dali si tam reťaz... Nedaj bože aby tade dakto presiel. Je to súkromný pozemok. Raz.by mi nejaké decko aj moje lietali okolo auta na niečom tak by uvidelo 8-(
Odpovedať
@mishkabb Čo nie je ohradené, to je akoby verejné. Na neoprávnený vstup na pozemok musí byť prekonaná nejaká prekážka, napríklad plot.
Odpovedať
Títo ľudia sa celý ten čas takto správali úmyselne a vedome robili zle , ak nie jedno tak druhé ,ak nie druhé tak tretie a čakali , že nás vyštvú. Rady zneli: vyštvať ich od okien, skúsiť sa pozhovárať a povedať čo nám vadí, ignorovať alebo rady , že s takými iba natvrdo či nehrať žabie vojny.Otázka však znie ako na takých asociálov. Ignorovali sme roky, skúsili sa pozhovárať- primitívne štekanie a následne útek resp. žiaden rozumný dialóg iba trápne divadlo a odporúčanie ,že sa máme odsťahovať a ohováranie v okolí. Týmto odporúčaním dali jasne najavo, že robia svojim susedom celý ten čas zámerne zle a týmto spálili všetky mosty na nový začiatok. A teraz sa stalo to , že prekročili naše hranice trpezlivosti. Viac na nich nebudeme brať akékoľvek ohľady. Jeden človek mi tu radil, že s takými iba natvrdo, nesúhlasila som, beriem späť, mali ste pravdu, zjavne máte oveľa viac skúseností ako ja. Ak by som to neignorovala a riešila to zahorúca , mohla som mať už dávno kľudnú domácnosť. S takými susedmi sa nedohovoríte, iba strácate čas. Jedine kto si získa u nich rešpekt je ten, kto sa správa rovnako sprosto ako oni.
Odpovedať
@julia_m Rovnako nestačí. Treba pritvrdiť.
Odpovedať
@julia_m Dokonalé riešenie je donútiť tých 5 debilov aby sa odsťahovalo. Dá sa to, skús porozmýšľať.
Odpovedať
Manzel nema aspon nejaku vzduchovku? to je zbran co moze legalne drzat hocikto ... zastrielal by som si ... na svojom pozemku by som si tam dal plechovky - samozrejme nie presne kde stoja, ale meter vedla a strielal .. ti chlapi by museli mat kurva nervy, aby tam ostali ... inak s tym hnojom, neviem preco si to nevyskusala - uz vies, ze to robia naschval, tak sa kurva nedaj ! a zacni aj ty robit veci naschval ! kazdopadne namontovat si kamery na pozemok a vsetko monitorovat, vsetko, aj ten vztup cudzich ludi na pozemok, mat dokazy o vsetkom. Uz aj namontovana atrapa kamery by amla nejaky ucinok, ale daj si tam normalnu ... svoj pozemok si mozes monitorovat v pohode.
Odpovedať
mozno by aj luk pomohol. pekne si spravit terc, samozrejmne na svojom pozemku a strielat si len tak. mozno by im to nebolo moc prijemne, predsa len pokial sa clovek vytrenuje
Odpovedať
Už ich riešim,ale nakolko to čítajú ,tak nemôžem napísať viac
Odpovedať
@ruren ahoj ty si mafijan?
Odpovedať
@julia_m ako vies prosim ta, ze to citaju? tomu som nejak nepochopila? inak ako tak podla mna ma kazdy aspon jedneho suseda, ktoreho by najradsej poslal niekam na vedlajsiu planetu minimalne
Odpovedať
@1ufka1 Prečítaj si predošlé príspevky a pochopíš. Reč je o viacerych ,majú svoju komunitu
Odpovedať
@atak77 To mi poradila aj polícia a aj suseda ,keď sa mi smiala do tvare,že si mám ohradiť plot,alebo kameru,keď chcem aby tam nechodili (dobre sa na tom baví,ale skoro prestane )Kameru tam dám,ale to že mám susedov indivídua kamera nevyrieši ani z polovice.A keď mi sa dostanú k mojej elektrike ,tak aj moja kamera mi bude vies načo
Odpovedať
Článok sa načítava...
@daxxor No úbohé je to ,že aj keby chcela zasiahnuť polícia ,tak nemajú ako,zakony neexistujú,reformy skoro žiadne .A obec tiež veľa nezmôže,maximálne dat nejakú pokutu. A potom ľudia skúšajú zobrať veci do svojich rúk a ak nepomáha dohováranie ,polícia ,obec,tak si urobia poriadok inak,ale už nie veľmi civilizovane.Lukostrelbu neovládam :).Este by fakt mohol niekto utŕžiť úraz a to by mi asi nikto neuveril
Odpovedať
@edomcek Dnes som ich prišla požiadať ,aby odstránili svoju čiernu stavbu pri našom spoločnom plote(majú z nej krásny výhľad do nášho domu zo záhrady ).Mam to overená ,že je to čierna stavba.Fyzicky má napadla,začala má byt do ramena a sacat do mna. To je cely výsledok komunikácie s primitívnymi susedmi. A polícia sa má opýta či mám zranenia a bola som sa dat vyšetriť,alebo svedkov ? Asi tak ,že pomáhať a chrániť,prd taký
Odpovedať
@julia_m takze podľa nasich zákonov ,môžeme sa navzájom mlatit pokial nemáme svedkov a záznam z nemocnice ,že mame známky fyzického nasilia.Toto ju už vhodne na príspevok do TV a to sme vraj v Eu.
Odpovedať
1
8
9
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?