Ako eliminovať zápach susedových zvierat?

Zobraz úvodný príspevok
Prosím poradte co mam robit. Od susedovych zvierat k nam prenika neznesitelny zapach. Najhorsie je to v tychto horucich dnoch. Sused chova vacsie mnozstvo hospodarskych zvierat. Bola som uz aj na obecnom urade, ale vraj kym neporusuje ziadny zakon, neda sa s tym nic robit.
Odpovedať
Profilova fotka
@smrlak ...sak jasne teraz nech sa vsade stavaju budovy a asfaltove cesty a ziadne zvierata nam netreba,vsetky treba vyhubiť :-o ...bytovkari nech sa staraju o bytovky a ked sa im nepaci dedinsky zivot,cize zivot kt.zahrna zvierata,klud od hluku aut a mestkeho hluku nech si ostanu tam kde su...medzi 4stenami a nech si tam kysnú :-D booze...niekto by sa mal naozaj nad sebou zamysliet... ]-( nič v zlom..je to tvoj nazor...a toto je zas moj..pa 8-( :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@dai čo konkrétne ste si preverili?...či majú vysoké školy,čistý register trestov,netrpia duševnými poruchami?...byty. sa kupujú,predávajú,prenajímajú...hlavne novostavby..prepáč ale tie previerky sú ti nanic zo dňa na deň máš po úžasnom mestskom živote
Odpovedať
Profilova fotka
@viktoriama super promtná reakcia po dvoch rokoch.Ste stavali kurín doteraz?Ja nezvyknem "tykať" ludom ktorych nepoznám ani na anonymnych forach,ale vidím že táto slušnú zvyklosť evidentne absentuje v Michalovskom okrese,nuž vychodnare.Zrejme ešte nejaky ten rôčik potrvá kym sa skulturni aj vidiek na Slovensku.s pozdravom a medzi 4 stenami sa nad sebou zamyšlajúci Martin praje pekny večer na záchod,pardon vychod.
Odpovedať
Profilova fotka
@smrlak prva vec ktoru Ti oznami admin po prihlaseni na forum: P.S. Toto je automatická uvítacia správa, ktorú zasiela počítač (tak rýchlo by sme Ti, bohužiaľ, osobne napísať nestihli emoticon). P.S.2 Mimochodom, všetci si tu tykáme Cize nema to nic s vychodniarmi, ale pravidlami a beznou netiketou na forach.
Odpovedať
Profilova fotka
@majkoj ďakujem :) ;-) a ano vsetci si tu tykáme :) @smrlak , kurin som este nepostavila :) zatial len zajacince :D ano saleny vychod... :D neviem odkial ste ,ale ak z BA a okolia, tak si uvedomte, ze viac nez polka BA su východniari a keby tam nerobili ako kone tak mate prd makový :) a nevedela som,ze otazky a odpovede tu su obmedzene casovo :D :D :D prepacte ak som Vas urazila, ale zabijem sa ked ma len Vasa reakcia slusne povedane nastvala??? :DDDD majte sa... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@smrlak :-D :-D ako ja neviem, ale vyzadovat vykanie na fore mi pride viac ako divne a uletene.... ale prosim, ziadaj si nech ti vykaju -- mozno niekto sa taky aj najde :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Rekapitulácia.... @majkoj ďakujem za upozornenie,zatial mi taká správa neprišla,ale budem si ju sám žiadať u admina,velmi sa mi páči to znenie.odpoved na P.S.2 NO COMENT.To by bolo na dlho a výsledok neisty. @viktoriama keď sa zapojíte fora,musite rátat s tym,že niekto napíše reakciu,ktorá vám nemusí urobiť zrovna radosť.Tema vychod alebo BA je na inú diskusiu,no stále by sme sa rozprávali o rozvojovej krajine ako celku kde ludia bojujú na hranici chudoby a v nedelu vychadzajú na prechadzky v teplákoch s tromi pásikmi mysliac ze sú cool.U vás nastal ale pokrok a odhliadnuc od ivektívov na BA nemám s vami zásadny problém,respektujem váš názor.Tiež sa majte pekne. @kaktusik007 a kde ste nadobudli pocit že ja si vyžadujem vykanie?Nikomu to nekážem,to proste človek vychovanie buď má ,alebo ho nemá a potom sa zaradíte aj sama,prispejete prispevkom na forum na ktory sme čakali celé roky,ďakujem za to.debata s ludmi ako vy je to proste ako navštiviť špeciálnu pomocnú školu v očakávaní,že "študenti" skončia Univerzitu Komenského.Bol by som vám vďačný keby sme si už nepísali,smajlikove vojny skúste v sekcii "ja a moja gumená kačička" urcite si nájdete priaznivcov.
Odpovedať
@drobik ahoj. preverili sme si kto ti ludia su - co robia, s kym su spojeni etc. a ci tam realne planuju byvat. Byvame 4 roky a mame super susedske vztahy, navstevujeme sa, vieme sa dohodnut, mame spolu pri sviatkich oslavy, pomahame si ked sa da... u nas nie su male byty v dome len velke a obrovske cize sme vedeli do akej skupiny ludi ideme... pre nas bolo dolezite aby to neboli nejaki hrubokrki a pod....
Odpovedať
Profilova fotka
@dai keby som vedela,že si ma sused preveruje...znechutilo by mi to celé bývanie..nepotrebujem patriť do skupiny,som rada ze mam slušných susedov,či je to manažér nado mnou,krajcirka vedľa a invalidna dochodkyna s rodinou oproti..nie každý sa potrebuje kamaratit,ale keď treba pomôžeme si navzájom,ale robiť previerky ,to je ako vliezt niekomu pod kožu,doslova drzosť...
Odpovedať
Profilova fotka
@smrlak :)
Odpovedať
tu už smrdia ludia luďom :-( smutné
Odpovedať
@majkoj suhlas,nevidim dovod na utocenie,je to v,pravidlach stranky...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@drobik neviem ako by si sa mohla dozvediet ci si ta niekto preveruje alebo nie:-) my sme nevolali na policiu, pozerali sme hlavne net... nedali sme za byvanie malu ciastku, vydalo by to na krasnu vilu, niekde aj celu farmu s prislusenstvom a teda pri takej investicii ma uz zaujima aj do akeho spolocenstva ludi sa mam prihlasovat. My sme si s byvanim kupovali aj sukromie a ochranu ( recepcia, strazna sluzba etc. ). Kedze lacne byty v nasom dome nie su bolo pre mna dolezite aby tu nebyvali nejaky mafiani, ludia s poskrabanou povestou a podobne - ak sa dostali ludia k svojim peniazom poctivo, tak mi je jedno kto to je a co robi - a to ako sa k nim dostali sa da zistit ak vies pracovat na nete s par oficialnymi strankami, nemusis nato pouzit ziadnu statnu tajnu sluzbu:-) mna osobne by to absolutne neznechutilo ak by som vedela ze si ma niekto preveroval - viem ze som nic protipravne nespravila a sme slusna rodina - takze na nic zle by prist nemohli;-) a motivaciu chapem:-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
oživím túto tému ktorá sa v výuka úplne iným smerom moja situácia je taka ze som kúpil dom na dedine susedia s obidvoch strán chovajú sliepky jedny susedia ich majú pekne udržiavané ani o nich nevieme ale susedia s druhej strany nie ich sliepky smrdia na celý dvor chcel by som poradiť čím eliminovať smrad od susedovych sliepok nejakými rastlinami alebo niečím pod asi najlepšie lebo betónový plot nechcem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
ahoj, precitala som diskusiu a nic som sa nedozvedela, na normalnu otazku ako eliminovat zapach nebolo odpovedane :( akurat co ste si vsetci v slusnosti ponadavali a vyjadrili svoj postoj k jednej alebo druhej strane. nic konstruktivne.. tiez sa stahujeme na dedinu a mame suseda "smradlosa" a pojdem to riesit. nie preto, ze som dievca z mesta, ale preto ze to je moje pravo, a nie je dodrzane: obciansky zakonnik vravi o nadmernom obtazovani napr. aj zapachom
Odpovedať
@sladkasue ked vam to prekaza nieje nic zle na tom to riesit, obrat sa na obecny urad v prvom rade, lebo sama asi nic nezmozes
Odpovedať
@tomasvrabel mame suseda, ktory ma pri spoločnom plote volieru so psom. plot je betonovy cca 2 m vysoky. kedze ten pes je tam zavrety cely rok a sere si tam pod labky tak to tam neskutočne smrdi. ked to raz zavanie na nasu stranu tak sa tam neda dychat. z mojej skusenosti ti betonovy plot nepomoze. myslim ze na smrad nie su ziadne ani uradne paky na to aby sa to vyriesilo. ale ak ma niekto nejaku techniku ako s tym bojovat, rad sa necham poucit.
Odpovedať
@sladkasue ak by niekto vynasiel ako eliminovat taketo zapachy, uz davno ma nobelovku. Proste to nejde, jedine cielene zmenit prudenie vzduchu. Technicke riesenie je len asi velky ventilator, ktory bude fukat vzduch smerom od vas k susedovi a na vasom pozemku bude len ten nesmradlavy vzduch od suseda. Ako neber to, ze sa vysmievam, ale to sa riesit neda, len zákonnou cestou spravit poriadok zo susedom. Tak drzim palce a prajem na najblizsie roky prijemnych ludi na uradoch a sudoch, ktori sa postavia na vasu stranu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Začína mi druhý rok života oproti susedom, ktorí chovajú sliepky a ten smrad je NEÚNOSNÝ. Som z dediny a chovali sme sliepky ale hentaky smrad sme nikdy nemali. Čo mám robiť? Pomóc
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
No myslim, ze hospodarske zvierata proste smrdiet budu.... Neda sa s tym nic robit, moji znami na dedine si uz zvykli na to. Ja by som si asi vysadila zivy plot, nejake tuje... aspon nech to nie je vidiet, ked uz nic ine.
Odpovedať
Profilova fotka
Eliminovat susedove zvierata….
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
smrad na dedine je vzdy a svin nerekom z mesta tarat hovadiny to neoôjde stale
Odpovedať
Profilova fotka
Nie je to podmienka bývania na dedine, že tam musí byť smrad. Aj zvieratá sa dajú chovať bez toho, aby zapáchali na pol dediny. To je len na tom, ako sa ľuďom chce o to starať.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?