AKÉ POVOLENIA POTREBUJEM OD SUSEDOV V PANELOVOM DOME, KEĎ CHCEM UMIESTNIŤ KAMEROVÝ SYSTÉM PRI ZADNÝ

21. dec 201930

SOM NA INVALIDNOM VOZÍKU, PRI ZADNOM VCHODE (V BUDOVE)MÁM UMIESTNENÚ ZDVÍHACIU PLOŠINU PRE IMOBILNÉ OSOBY, NAKOĽKO VO VCHODE MÁME 4 SCHODY A KEĎŽE MI NIEKTO OPAKOVANE KRADNE POISTKY Z PLOŠINY, ČI INÝM SPôSOBOM MANIPULUJE S PLOŠINOU , CHCEM SI NECHAŤ NAMONTOVAŤ PRI PLOŠINU KAMERU

• a istič sa nedá miesto poistiek ? kamera na spoločnom priestore neni len tak, istič robota a uraz takže kto?

• Nechapem, ze ludia zijuci v panelakoch nemaju standardne na dome kamery ktory by zabezbecovali monitorovanei okolie, prostre neschopnost a demencia

• @sysel  Pretoze mat kamerovy system bez zaznamj je uzitocne ako mrtvemu zimnik a na kamerovy system so zaznamlm potrebujes splnit podmienky Zakona o ochrane osobnych udajov. A tie su dost prisne a komplikovane. Okrem toho taky system nestoji 7 korun, pouzitie zaznamu v trestnom konani tiez musi splnat podmienky. Snimat verejne priestranstvo je uplne ina kava ako ked snimas vlastny dvor.
    @vozik71  skus kontaktovat Urad pre ochranu osobnych udajov, nech ti definuju co taky system musi splnat. Myslim, ze maju aj info linku, alebo aspon email, pre otazky verejnosti

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém