Parozabrana pod sadrokartón

Chcem sa opýtať a následne poradiť dal som 200mm mineral izolaciu mezi krokvy z vrchu na povale mi to uz zadoskovaly robotníci ale ešte jednu vrstvu mam v pláne 200mm aky postup by bol najlepší aby dodrzal aj z aplikaciou parozabrany kazdy radi inak a uz neviem co robit 😁 rozmyslal som dat izolaciu do hotovej konstrukcie len neviem teraz ze ci moze ist parozabrana priamo na konstrukciu a ked nie tak co urobit medzeru pomocou napr drevených latiek neviem
Odpovedať
@stefan_belasek tak máš tu toho na MS veľmi veľa ako to ľudia robia či už fórum alebo fotoalbumy. V skratke to je tak že spustis pomocnú konštrukciu dole medzi ktorú dajú ďalšiu vrstvu kolmo k predchádzajúcej a kľudne na ňu nalepiť obojstrannou páskou parozabranu a prispinkovat , každu sponku prelepit. A potom už konštrukciu pre sdk . Ale je tu veľa spôsobov ako to spraviť. Záleží aj od vyslednej svetlosti miestnosti aku chces mať.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte idem zateplit šikmu strechu. Medzi krokve vata potom dreveny rošt znova vata a zase vertikalne laty a medzi ne vata. Aky mate názor na to ze by som nepoužil krokvove závesy, ale ten zaves ktory je na fotke. Lepsie by sa robila parobrzda s tym že tie drziaky by boli podlepene tesniacou paskou.
Odpovedať
@juristbo v pohode, ja dávam tiež priame závesy na krov. Máme to tak aj u rodičov, robili sme to tak aj na väzníkový krov u jedného známeho a absolútne bez problémov.
Odpovedať
Profilova fotka
@juristbo bez problémov, kľudne rob tak ako to máš na fotke.
Odpovedať
@igorkoo No ako na fotke nie este tam chyba folia..to bolo len tak odfotene ako maketa.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?