Osvetlenie obyvacky

Zdravim, prosim, poradte.. Mate niekto podobne osvetlenu obyvacku? Premyslame nad niecim podobnym, len neviem, ci to uz nie je moc preplacane a do akej miery je to funkcne. Mate niekto nieco podobne?
Odpovedať
@lenkaceee V paneláku sme mali na jednej stene také SDK čudo, pod ktorým viedli potrubia UK (boli sme najnižšie obytné podlažie). Tak som to využil a dal som do toho nad stolom a nad sedačkou také LED bodové svetlá. Bolo to celkom dobré. Keď sa ti to páči, tak si to daj. Iných sa nepýtaj.
Odpovedať
Na foto to vyzera pekne a vkusne, ja len premyslam aj nad funkciou. Ten led pas je tzv. Naladovy, len taky podmaz na vecer, to by bolo fajn. Len neviem ci dat aj to bodove na podhlady alebo staci iba luster.
Odpovedať
@lenkaceee a aku mas velku obyvacku? Zavisi aj od rozlohy.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaceee podla mna to bude aj funkcne. Dajte si to zvlast na vypinace a zasvietite si podla toho, co budete robit. A ked sa bojis, ze to bude moc, tak by som ten led pasik vynechala.
Odpovedať
@lenkaceee V čom máš nejasno?? Mám 4okruhy a zapnem si ich koľko a kedy potrebujem a svetla nie je nikdy dosť..ako zásuviek... Radšej viac vieš vypnúť ako menej kde už pridať nemáš ako.. ;-)
Odpovedať
@kazmova to je jasne, ze kazdy z nich by sa zapinalo zvlast, podla ucelu a toho kolko chcem svetla.. Ja len ze ci to nebude take ze jedno svetlo na druhom.. Ale snad ked sa to spravi decentne tak to bude ok 😉
Odpovedať
@technik007 mas pravdu 👏
Odpovedať
@murika mame spojenu obyvku, jedalen, kuchynu.. Priestor cisto kvazi obyvacka je 20m2..cca
Odpovedať
@lenkaceee ved si to priprav tak ako je na tej fotke v uvode-urob tak sdk, aj ten led pas tam mozes dat, a bodovky nemusis, staci si tam priatiahnut kabel , rozdelis napr tie bodovky na 1-2 zony,na stenu namontujes vypinace, nechas kabel polozeny nad sdk, a ked bude vsetko hotove,vymalovane, vyskusas si to tak iba s lustrom, zapnes si aj ten led pas,ked to bude fajn tak nemusis uz nic, a ked sa ti to bude zdat malo, jednoducho tam tie bodovky domontujes. Ved bodovky domontuje kazdy lepsi amater. (dobre je nato mysliet uz pri konstrukcii sdk ). Ja napr mam vo vsetkych izbach potahane kable este do kazdeho rohu(su nad sdk volne polozene), momentalne ale vyuzivam svietidla v strede izieb.
Odpovedať
@lenkaceee nieco podobne mame v spalni. A v obyvacke mame fluorescencny tahany strop. Je to tiez moznost. Takto nejako to vyzera a osvetlenie je dostacujuce
Odpovedať
este foto:
Odpovedať
@matosl wau nadhera!
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dent super diky moc za tip!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@matosl , prosim ta, mohol by si napisat, kto vam to robil? Ak nie sem, tak do sukromnej posty, je to nadherne a aj my sme sa o to zaujimali, ale firma sa nejako nema k cinu...
Odpovedať
Vyzera to paradne, len na to treba mat asi aj prisposobeny strop alebo teda nejaku stenu na take ci nie? Lebo teda podla fotiek mi to tak pride 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Čo máš na mysli tým prispôsobený strop? Tak na všetko treba mať nejakú predprípravu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?