Okna na vysoký strop

Ahojte ideme stavať deň plánujeme otvorený strop a chcela by som vedieť ako sa pohybujú ceny týchto veľkých okien nikde neviem nájsť ani orientačnú cenu 🙈
Odpovedať
@kristinka07706 lebo sa vyrábajú na zakázku. nakresli si okotuj a pošli firmám aby ti nacenili. nieto inej cesty
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinka07706 ešte stále máte možnosť ísť do takého domu a zistiť nedostatky. Prerábanie domu je drahšie. Nie sú to konštrukcie do našich podmienok.
Odpovedať
Ahoj, cena môže byť ozaj rôzna- záleží od výrobcu, materiál (drevo, plast, hliník) kovanie, či budú fixné alebo nie, tienenie atď. Najlepšie osloviť viaceré firmy 🙂 Ja mám navrhnutú galériu tiež s podobnými oknami a dole dvoje terasové dvere- ešte nemám cenové ponuky ale počítam okolo 7000 eur za plastové. A hlavne teraz keď ti niekto napíše, že pred tromi rokmi dal za ne 5000 dnes to už vôbec nemusí byť pravda a realita bude aj raz toľko...
Odpovedať
@jan45 ako myslíš že do našich podmienok? 🙂
Odpovedať
@chilim jasne rátam s tým že to bude troska drahšia položka ďakujem za odpoved 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinka07706 pri takejto výške podlažia dochádza k stratifikácii tepla, v objekte sa ťažšie dosiahne tepelná pohoda. Niečo pomôže rekuperácia. Už som niekoľko takých domov prerábal.
Odpovedať
@jan45 Dobrý deň, môžem sa zo zaujímavosti spýtať ako ste ich prerobili?
Odpovedať
Profilova fotka
@chilim takéto typy sa projektovali v osemdesiatych rokoch, dorábal sa strop , tu by sa museli meniť aj okná, závisí od konštrukcie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?