Digestor nesedi

Profilova fotka
Ahojte po montazi kuchynskej linky mi digestor troska nesedi existuje nejaky kryt na takyto pripad? Dakujem za odpoved
Odpovedať
@tomas_chromek To celé vyhoď a kúp iný digestor. Však to tam pristane ako päsť na oko.
Odpovedať
@chrobak7 možno je tá modrá nejaká ochranná fólia 🤔 nevyznám sa v tom vôbec.
Odpovedať
@aandrea99 to je ochranná fólia, tiež sme to tak mali.
Odpovedať
@aandrea99 @roberttom Skor ide o to, ze vyvod nema zacentrovany, nie ze je tam modra folia.
Odpovedať
@tomas_chromek Ahoj, my sme mali tie kryty dva. Práve zrejme pre takýto prípad. Skús sa pozrieť podľa modelu digestora či sa nedá dokúpiť ďalší kryt. A inak zdá sa mi dosť vysoko 😉 škoda,že si umiestnenie neriešil pred montážou kuchyne.
Odpovedať
Profilova fotka
To modre je folia jedna sa ze je to vychylene o 5cm a tie predlzovaky na komin mam ale neriesi to moju situaciu
Odpovedať
Profilova fotka
Posunut ruru v strope a vyspravit.
Odpovedať
Profilova fotka
@tomas_chromek normálne nápoj digestor na tu rúru. Potom v nejakej kovovýroba kde robia s nerezovým materiálom dat ohnut ďalší "komín" ktorý bude o niečo širší ako ako ten pôvodný
Odpovedať
Nesedí ako? Ja som z toho jeleň. Nie je v ose s rúrou? Daj si spraviť väčší kryt na rúru
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 mám taký dojem, že tieto typy digestorov majú vysúvací kryt, ktorý by mal vyjsť až po strop, ale nie som si istý @tomas_chromek jedine ostáva v strope zväčšiť dieru, presunúť rúru a vzniknutú dieru zakryť
Odpovedať
@kejsix to mi je jasne ze dôvod je vyosenie a nie modrá fólia.... len som odpovedal na otázku o kúsok hore. @tomas_chromek možno sa vám to tak páči ale osobne by som dal digestor zároveň spodnej hrany skriniek. Na otázku vyosenie odsávania oproti digestoru by som zrejme riešil nejaký kryt ale aký netuším lebo toto som neriešil.
Odpovedať
@tomas_chromek Určite existuje,ale origo ak nenájdeš musíš pozrieť iné a prispôsobiť, ale ja mám napr. Whirlpool a mám "komín" ktorý má rozmer 250x250mm a výšku momentálne nastavenú na 750mm a je možnosť vysunúť až na 900mm... Dobrý klampiar Ti to urobí z nerezu bez problémov ;-) ;-) Niečo podobné ako na foto vyššie..
Odpovedať
Článok sa načítava...
to len kryt urobiť -to tak ked nemam mete r a neviem co chcem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?