Ako riešiť vysoký strop?

Viete poradiť niečo zaujímavé na riešenie optického zníženia vysokého stropu v spojene obývačke a kuchyni. Ak máte nejaké zaujímavé inšpirácie budem vďačná. Výška stropu je do 4,6.
Odpovedať
najjednoduchšie je znížiť sadrokartónom, no pri vašej výške stropu by sa to hádam dalo aj nejak ináč využiť, napr. ako odkladací priestor... len ako =-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ja prave po tak vysokom tuzim...zavidim ;-) 8-) vsetko uplne inak vynikne ako v "krpalku" x-)
Odpovedať
Je fakt škoda to nevyužiť..Určite by som riešil zníženie buď oceľovými nosníkmi alebo drevenými, pod to zavesiť sadrokartónový strop (na cca 2,5m), alebo kazety (dnes robia druhy od výmyslu sveta) nad nosníkmi tepelnú izoláciu a drevený záklop aby sa dalo po ňom chodiť. Hore dostaneš cca 1,8m priestoru buď ako sklad, alebo....
Odpovedať
myslim, že zaleží aj od celkovej velkosti bytu a priestoru... ak maš dom veľky a ten priestor nepotrebuješ a chceš to znižiť preto, aby si nemusela tolko kuriť, asi tak ako vravi rodeo ... ale ak je byt menší, viem si predstaviť aj čiatočne vstavanie nejakeho poschodia či podia, take veci vyzeraju velmi zaujimavo... ale aj take ponechane otvorene priestory možu vyzerať skvele, presne ako hovori hanka, aj ja take vysoke stropy milujem... http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/f...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?