Väzníkový krov či klasický krov?

Zobraz úvodný príspevok
Aký krov dať väzníkový či klasický.Staviame bunglalov 100m2 úžitkovej 8,8x15m. Chceme dať väzníkový ale nevieme: Akú má životnosť?kedze ma take tenke hranolčeky len A keď napadne viacej snehu napr.50cm či to krov unesie,akú záťaž zvladne aby sa nič nestalo. Nemáte niekto skúsenosti alebo vie niekto poradiť?
Odpovedať
1
2
zalezi aj od sklonu strechu, hranicny je myslim cca 30°, nad uz sa viac oplati klasicky krov
Odpovedať
My sme zvolili vaznikovy krov a mame aj odkladaci priestor. Robila nam ho firma Kasper, mali super cenu a dobry pristup. Moc sme sa do toho nevyznali a vsetko nam vysvetlili co a ako. Urcite odporucam.
Odpovedať
My sme zvolili vaznikovy krov od Kaspera a vsetko ohladom toho nam vysvetlili. Ak neviete, urcite sa spytajte odbornika a zbytocne nespekulujte.
Odpovedať
Ked som daval robit strechu, nevedel som sa rozhodnut ci klasiku alebo vaznik. Napokon som zvolil vaznik lebo som nepotreboval uzivat podkrovie, aj ked mensi odkladaci priestor tam mam. Ale ak o tom nic neviete, urcite sa spojte s nejakou firmou napriklad aj tou, co Martin spominal, urcite vam vysvetlia + a - kazdej varianty.
Odpovedať
@martin_16 Zdravím, chcem sa spýtať koľko vás vyšiel väzník od Kaspera? A na aký pôdorys ste ho mali?
Odpovedať
Profilova fotka
@ada96 takto sa dozvies sice sumu, ale myslim, ze ta ti nepomoze sa rozhodnut. Najlepsie je presne si dat urobit ponuku na to co potrebujes a do viacerych firiem aby si mala predstavu co a ako. Ale nemala by byt pre teba len cena kriterium pre vyber 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@frantiska_6 pravda, my sme tiez viac firiem oslovili a az nasledne sme urobili rozhodnutie komu si dame krov robit. Sice sme si vybrali ponuku, ktora nepatrila medzi najlacnejsie, ale cena nie je vsetko, to sa mi uz neraz potvrdilo. Finalne rozhodnutie padlo na Kontrakting a myslim, ze som urobil dobre rozhodnutie.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?