Väzníková strecha

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, mali by sme otázku na ľudí, ktorí sa vyznajú v krovoch, alebo ktorí si prešli vlastnou stavbou. V projekte mame naprojektovanú strechu väzníkovú, no premýšlame to zmeniť. Len projekt je už na stavebnom úrade a nevieme či ne je neskoro. Treba niečo meniť aj vo veľkosti priečok,alebo obvodových múrov? Je ten väzník o veľa drahšý ako normálny krov? Nás najviac hnevaá že prídeme o povalu, teda oo odkladací priestor. Alebo sa tam dá aspoň ako tak pohybovať, keď tam bude ten väzník? Ďakujeme za postrehy.
Odpovedať
1
2
Ahoj, hľadám firmu na väzníkový krov zo sklonom 7 stupňov a plocha cca 185 m2 dom je o rozmeroch 10x15 m lokalita výstavby Liptovský Mikuláš ďakujem
Odpovedať
@pionier3ahoj my sme z LM a strechu nam robili - http://www.kontrakting.sk/sk/Sluzby/K...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
hlavne nie kasper :-(
Odpovedať
@pato123 poprosim o blizsie info fdo ip mam zaujem o CP dakujem
Odpovedať
@panak prečo nie Kasper ?
Odpovedať
Profilova fotka
@82mcduck a aka firma vam robila vazniky?
Odpovedať
Profilova fotka
zdravím priatelia. Mam na vas otázocku. Mam naprojektovaný dom Bungalov 1250. Mám tam naprojektovanu normalnu strechu. Nebudeme robit krb, komin a ani priznaný strop v obyvacke. Architekt - stavebny dozor nam povedal, že ak nebudeme tieto veci realizovat a dame vaznikovu strechu tak nemusime robit vntorne nosne steny, tym padom ani nemusime robiť zakladove pase + DT. Dom je 14x11, uhol strechy 22. Mam to este prebrat dodavatelov strechy. Ako mate na to pohlad vy? ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@jarda81 my mame vaznikovy krov. ten je naozaj polozeny len na obvodovych stenach a vnutri nemame nosne priecky. len mame 8x12m ale Tvoja sirka 11m... treba sa poradit vo firme, co robia vazniky. pozn.mame aj krb (teda zatial krbove kachle)... zvaz, ci to neches, tiez mame NED ale je to fajn vec. ked uz, tak usetris na kureni.
Odpovedať
Profilova fotka
@dorwin Sused staval este vacsi dom a tiez nema nosne steny, ma len stenu okolo dvojgaraze. overrujem si to este u strechara, ale projektant to navrhol a odsuhlasil. Krb sme zvazili. Ja budem mat namiesto neho velke akvarium :) Nechce sa mi uskladnovat drevo a som citlivy na poriadok :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ja som si dal robit vaznikovy krov od Kaspera. Bol som velmi spokojny. Dobra komunikacia a super cena.
Odpovedať
My sme tiez zvolili Kaspera a sme s nimi spokojni. Na com sme sa dohodli, to spravili. Nemali sme s nimi ziadny problem a aj cena bola dobra.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?