Väznikova strecha

Prosím, poraďte firmy na východnom Slovensku, ktoré robia väznikove strechy + krytinu. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Nam vaznikovy krov robila firma Kontrakting a nemam co vytknut, vsetko dopadlo dobre, nad ocakavania dokonca by som povedal. Slo im to od ruky, davaju si zalezat na kvalite dreva, takze fajn. Ak budes chciet aj fotku ti mozem poslat, ze jak to u nas vyzeralo 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@majak0 zdravim 🙂 mohla by som poprosit foto pre inspiraciu? na kolko vas vysla strecha? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelalidia posielam fotku, dobre sa s nimi aj komunikovalo, takze ja som s nimi OK 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@majak0 ďakujem. A na koľko vás vyšla strecha, ak sa smiem spýtať a ako dlho sa na ňu čakalo? Vdaka😇
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelalidia cena je rozna, ono to zalezi od mnohych faktorov, ide aj o to aku plochu treba pokryt, o ake rozpony ide a tak podobne, je dobre dat si urobit viac ponuk aby si mala co najlepsiu predstavu. Ale teda co som rad, ze u nas proste ponuka, ktoru sme dostali tak ta aj platila, ze nestalo sa, zeby nam firma povedala, ze cosi islo hore tak musia nam zdvihnut. Co sme sa dohodli to platilo.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?