Väzník z kontraktingu alebo z tectum novum?

Zdravim poradte pls, strecha 14,95 x 17,85 vaznik odkial? kontrakting (Žilina) alebo tektum novum (Zemne pri N.Zámkoch)???cena cca rovnaka...skusenosti dobré/ zlé diks
Odpovedať
Ja mam vaznik od Kontraktingu. Nie som s nim moc spokojny. Montaz nevykonaval Kontrakting, ale najali si partiu zivnostnikov. Montaz nebola podla mna dobra. Par fotiek s chybami pri montazi mam v albume. Ked som chyby pri montazi reklamoval, tak sa z Kontraktingu spravali dost povysenecky. Vsetky chyby neodstranili - jedna kotva na ukotvenie vazniku sa pretacala a toto neodstranili. Ani vsetko drevo na krove nebolo certifikovane. Niektore laty pouzite na ondrejske krize mi pripadali, ze boli z odpadoveho dreva. Na buduce by som si asi vybral vaznik od niekoho ineho. Kvalitu vazniku z Tektum Novum vsak nepoznam...
Odpovedať
@planer380 tak ja mam zase velmi dobru skusenost prave s Kontraktingom. Sice to bolo pred 6 rokmi, ale od navrhu - kedze sme menili strechu, co bola v projekte, tak oni robili cely ten dodatok k stavebnemu a staticky posudok az po dovoz maximalna spokojnost. Rychlo, profesionalne a vtedy aj suverenne najlacnejsie. My sme si to montovali svojpomocne, ale clovek, co nas mal na starosti nam vsetko podrobne vysvetlil.. Chalani ju zmontovali dvaja za dva dni..
Odpovedať
Takže 1:1 heh
Odpovedať
Ja mam tiez kontrakting a bolo to pol na pol , sluzby firmy ako navrh, statika, poradenstvo, cena = vsetko top ale majstri , tiez prenajata partia = lajdaci , ale odo mna neodisli bez toho ze by vsetko spravili tak ako som chcel , moja vyhoda ze som si to vedel odkontrolovat ... takze celkovo v pohode :)
Odpovedať
@planer380 mne ide zajtra Tectum Novum montovat vaznik, tak uvidim. Cena aj jednanie firmy super. V piatok viem napisat referenciu ;-)
Odpovedať
@planer380 takze krov namontovany. Plna spokojnost. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dusanmt čau a čo bolo zle na krove nevidel som nič na fotkach mne namontovali v piatok a zdá sa mi ok moc tomu nerozumiem ale dúfam že to vydrží na čo si mám dať pozor v pondelok prídu odovzdávať dielo.
Odpovedať
@branomt Cau Brano. Napr. tu - http://www.modrastrecha.sk/blog/dusan... je odfotene zle namontovane stuzovadlo, tu - http://www.modrastrecha.sk/blog/dusan... chybala hydroizolacia a kotva do betonu vobec nedrzala - pretacala sa. Niekde chybali klince pri upevneni ondrejskych krizov, jedna doska na ondrejskom krizi bola velmi uzka - zo zlomenej dosky. Takto krasne - http://www.modrastrecha.sk/blog/dusan... nechali trcat ondrejske krize - vsetky som ich musel orezat. Prajem Ti, aby si to mal spravene lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
@dusanmt ahoj tak ja som nic také nemal lepenka je všade akurat niekde aj dve vraj to dorovnavali veniec.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
My mame vaznik od Kaspera. Kvalitna praca za super cenu. Urcite odporucam
Odpovedať
tiez sme nad tymi dvomi firmami uvazovali, ale nakoniec sme sa rozhodli pre kaspera. dali nam lepsiu ponuku a aj komunikacia bola bezproblemova.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
@adriana_mo ponuky sme aj my mali viaceré, to myslím, že je normálny postup, keď sa človek medzi firmami rozhoduje. Ale jedna vec je cena, druhá kvalita. Kontrakting je síce drahší, ale zase majú kopu odborných skúsenosti, sú na trhu už dlho takže ozaj o väzníkoch toho veľa vedia a najmä vedia na čo si dať pozor, čo je pre kvalitný krov podstatné. Nám robili celý krov a dobré, aj komunikácia s nima 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja ma vaznik od kontraktingu .. spokojnost. Drevo paradne suche kvalitne bez poskodeni. Dosky na zavetranie tiez topka rovne suche, kotviaci material poriadny hruby a aj vela...az sa zvysilo. Ja mozem len odporucit
Odpovedať
Profilova fotka
@muska414 u nás podobne, nemôžeme pol slova povedať, dali si záležať, vidieť, že s tým robia a vedia, čo a jak má byť 😉 My sme predtým ani nemali predstavu o tom, že aké drevo môže a aké nemôže byť na krov použité, ešteže nám to vysvetlili.
Odpovedať
Profilova fotka
@jelaspis skoda len tych montaznikov niektorych co im kazia meno...
Odpovedať
Profilova fotka
@muska414 tak to neviem, my, čo sme mali tak sme boli v nimi v pohode, spravili si svoju prácu dobre, tak ako mali 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@jelaspis ano mali ste stastie na dobrych no montaz pre nich robi x firiem po celom slovensku...taka loteria trosku
Odpovedať
Profilova fotka
@jelaspis podobne aj u nas. Ako komunikacia a celkovo dohodnutie sa na zaciatku, co chceme a ako chceme az po realizaciu vsetko dobre. Montaz nam urobili dobre, drevo je pouzite kvalitne, spoje su tiez robene jak maju byt. Som rad, ze cele mi to firma robila, ze som nemusel ja sa s tym nejako trapit 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?